حمله سایبری به صهیونیست‌ها؛ وب‌سایت موساد هک شد
کد خبر: 23174

حمله سایبری به صهیونیست‌ها؛ وب‌سایت موساد هک شد

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از حمله سایبری گسترده به چندین وب‌سایت این رژیم از جمله وب سایت موساد خبر دادند.

 به گزارش خودکارنیوز، منابع رسانه‌‌ای رژیم صهیونیستی عصر دوشنبه (۲۴ آوریل)، از حمله سایبری گسترده به چند وب‌سایت رژیم صهیونیستی خبر دادند.

بر اساس این گزارش، یک گروه هکری به نام «انانیموس سودان» به چندین وب‌سایت رژیم صهیونیستی که وب‌سایت دستگاه جاسوسی موساد و وب‌سایت بیمه رژیم صهیونیستی در رأس‌ آن‌ بود، حمله کرد. 

به نوشته روزنامه صهیونیستی «معاریو»، «گروه هکری انانیموس در صفحه خود در تلگرام اعلام کرد که دو وب‌سایت اصلی دولتی یکی متعلق به موساد و دیگری مربوط به بیمه دولتی را از کار انداخته است و تهدید کرده که این حمله، مقدمه‌ی حمله‌ای بزرگتر است».

به گزارش المیادین، هنوز ابعاد این حمله سایبری اعلام نشده اما می‌تواند به استخراج بخش زیادی از اطلاعات موساد منجر شود.

طی روزهای گذشته، گزارش‌های متعددی در خصوص حمله سایبری علیه چندین وب‌سایت بانکی، شرکت های برق، بیمه،پست، بهداشت، فرودگاه بن گوریون و چند مرکز دیگر در اراضی اشغالی منتشر شده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی، اواخر فروردین گذشته، تایید کردند که شرکت پست و سیستم‌های آبیاری در اراضی اشغالی فلسطین هدف حمله سایبری قرار گرفته‌ و پس از هک سیستم‌های آبیاری، پیام «شما هک شده‌اید. اسرائیل ساقط باید گردد» در صفحه‌ها به نمایش درآمده است.

 شرکت پست رژیم صهیونیستی نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد این شرکت به شکل مستمر طی چندین روز هدف حملات سایبری قرار گرفته و به همین دلیل سیستم‌های تجاری‌اش را با هدف ممانعت از دسترسی مهاجمان تعطیل و از دسترس خارج کرده است.

شرکت پست رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد که طی روزهای آینده فعالیت خود را از سر خواهد گرفت و در این مدت تلاش دارد تدابیر امنیتی را در بخش‌های مختلف خود اتخاذ کند.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین