نتانیاهو: جنگ با حماس وارد مرحله جدیدی شده است
کد خبر: 28837

نتانیاهو: جنگ با حماس وارد مرحله جدیدی شده است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: وارد مرحله جدیدی از جنگ در غزه شده‌ایم. نظامیان ما در منطقه مستقر شده‌اند و بمباران نوار غزه بی وقفه ادامه دارد.

به گزارش  خودکارنیوز ، به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره؛ بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی شنبه در سخنرانی خود گفت جنگ با حماس وارد مرحله جدیدی شده است.

آلن فیشر خبرنگار الجزیره جزئیات بیشتری در این باره از منطقه اشغالی شرق قدس ارائه می‌کند با وجود افزایش درخواست‌ها برای برقراری آتش بس، رژیم صهیونیستی وارد مرحله جدید جنگ در غزه شده است. نتانیاهو اکنون از واژه تهاجم استفاده نمی‌کند، اما نظامیان این رژیم در منطقه مستقر شده اند و بمباران نوار غزه بی وقفه ادامه دارد.
بنیامین نتانیاهو گفت ما قصد داریم زمینی، هوایی و دریایی مبارزه کنیم و پیروز خواهیم شد. این پیروزی خیر بر شر خواهد بود. در این جنگ ما با قدرت کنار هم ایستاده ایم.
خبرنگار این شبکه افزود نتانیاهو برای نخستین بار از زمان حمله هفتم اکتبر به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد. وی به کشورش درباره عملیاتی طولانی و دشوار هشدار داد، اما بار دیگر از پذیرفتن مسئولیت قصور‌هایی که به حمله حماس منجر شد، خودداری کرد و افزود بعد از جنگ همه ما باید پاسخگو باشیم، همه از جمله خود من. اینجا اهمال کاری شد، یک اهمال کاری هولناک.

خبرنگار این شبکه گفت عملیات نظامی باعث شده است بسیاری از صهیونیست‌ها به نشانه اعتراض در خیابان‌های تل آویو تجمع کنند. بسیاری از آن‌ها بستگان افرادی هستند که ناپدید شده‌ یا به گروگان گرفته شده‌اند. آنها معتقدند بمباران شدید و بی امان آزادی گروگان‌ها را دشوارتر می‌کند. نتانیاهو قبل از نشست خبری که از تلویزیون پخش شد، با نمایندگان خانواده‌های اسرا که به گفته اسرائیلی‌ها ۲۳۰ نفر هستند دیدار کرد. وی به آن‌ها گفت عملیات نظامی برای اعمال فشار است.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد ما همه گزینه‌ها را برای آوردن آن‌ها به خانه قبل از ورود ارتش (به غزه) و بعد از آن امتحان خواهیم کرد.

خبرگزاری صدا و سیما 

حجم ویدیو: 5.16M | مدت زمان ویدیو: 00:01:12 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین