آتش‌سوزی مهیب در ‌یک جایگاه ال‌.‌پی.‌جی همدان/ انفجار ۷۰ کپسول گاز / ۳ نفر مجروح شدند+ ویدئو
کد خبر: 21413

آتش‌سوزی مهیب در ‌یک جایگاه ال‌.‌پی.‌جی همدان/ انفجار ۷۰ کپسول گاز / ۳ نفر مجروح شدند+ ویدئو

سخنگوی اورژانس همدان از انفجار در واحد بزرگ شارژ گاز مایع همدان خبر داد و گفت: این حادثه تاکنون ۳ مجروح ‌داشته است.

 
 
به گزارش خودکارنیوز، محمد شکوهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم همدان با بیان اینکه طی تماس شهروندان مبنی بر انفجار در  بلوار ملت، سه کد آمبولانس به محل اعزام شدند، اظهار داشت: خوشبختانه ‌حادثه تا این لحظه فوتی ندارد اما سه نفر شامل یک خانم و دو آقا در محل دچار حادثه شدند. یکی از آقایان قبل از حضور تیم امداد به بیمارستان منتقل شده و دو نفر دیگر یک خانم 36 ساله با 20 درصد سوختگی و آقا دچار شکستگی از ناحیه لگن شده‌اند که به بیمارستان بعثت برای مداوا اعزام شدند.

 

5 خودرو طعمه حریق شد

 

روابط عمومی آتش نشانی همدان نیز گفت: در حادثه آتش سوزی در واحد بزرگ شارژ کپسول مایع پنج دستگاه خودرو شامل دو دستگاه پژو 405، دو دستگاه 206 و یک دستگاه پراید و تعداد بسیار زیادی تجهیزات و کپسول های گاز مایع طعمه آتش شدند.

 

سعید محمدی افزود: هشت اکیپ با 35 نیرو به محل اعزام شدند وعلت این حادثه در دست بررسی است.

 

حضور دادستان مرکز استان همدان در محل حادثه انفجار

 

دادستان همدان با اشاره به انفجار 70 کپسول گاز در حوالی شهر ماشین، گفت: در این حادثه سه نفر مصدوم شدند که حالشان مساعد است و علاوه بر آتش سوزی و تخریب کامل پنج خودرو، آسیب جدی به ملک وارد شده است.

 

حسن خانجانی موقر درباره انفجار جایگاه ال. پی. جی واقع در همدان روبروی شهر ماشین، گفت: این انفجار و آتش سوزی به دلیل نشت گاز ال. پی. جی بود که در ابتدای امر معاون این دادستانی و سپس بنده نیز در محل حاضر شدم.

 

وی با بیان اینکه در این حادثه سه نفر از جمله یک نفر خانم و دو نفر مرد مصدوم و به بیمارستان اعزام شدند، عنوان کرد: حال آنان رضایت بخش گزارش شده است.

 

دادستان همدان افزود: 290 کپسول کوچک و 10 عدد کپسول بزرگ در این حادثه سالم ماند و حدود 70 کپسول منفجر شده است.

 

خانجانی موقر تصریح کرد: پنج دستگاه خودرو شامل دو دستگاه 207، یک دستگاه پارس، یک دستگاه 405 و یک دستگاه پراید منفجر شده و کامل از بین رفته است.ملک متعلق به مخابرات استان بوده که با انفجار کپسول‌ها صدمات جدی به آن وارد شده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین