۲۷ کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس در قزوین / حال ۵ نفر از مصدومان وخیم است
کد خبر: 23296

۲۷ کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس در قزوین / حال ۵ نفر از مصدومان وخیم است

رئیس مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی استان قزوین از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه قزوین-زنجان و مصدومیت ۲۶ نفر و کشته شدن یک نفر خبر داد.

 به گزارش خودکارنیوز، به نقل از اورژانس، رئیس مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی استان قزوین از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه قزوین-زنجان و مصدومیت 26 نفر و کشته شدن یک نفر خبر داد و اظهار داشت: در تماسی که در ساعت 01:35  امروز با مرکز ارتباطات اورژانس پیش‌بیمارستانی استان قزوین گرفته شد، حاکی از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قزوین-زنجان 5 کیلومتر بعداز عوارضی 3 بود.

حسن اسماعیلی اضافه کرد:بلافاصله آمبولانس پایگاه‌های صفا، اقبالیه، مولوی، پردیس، آقابابا، تاکستان یگ، مینودر و اتوبوس‌آمبولانس و همچنین 3 دستگاه آمبولانس از هلال‌احمر به محل حادثه اعزام شدند. 

رئیس مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان قزوین  ادامه داد: پس از رسیدن به محل حادثه دسته‌بندی(تریاژ) مصدومان انجام گردید. مصدومان حادثه توسط 23 نفر از همکاران مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی مورد ارزیابی و معاینه قرار گرفتند. این حادثه 26 نفر مصدوم و یک نفر فوتی داشت که در حال حاضر حال 5 نفر از مصدومین وخیم گزارش شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین