وزش باد شدید و رگبار باران در برخی از نقاط کشور
کد خبر: 26011

وزش باد شدید و رگبار باران در برخی از نقاط کشور

امروز در برخی از مناطق کشور از جمله ارتفاعات استان‌های البرز و تهران افزایش ابر رگبار باران، گاهی رعدو برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

به گزارش خودکارنیوز، امروز در مناطقی از زنجان قزوین مازندران و برخی مناطق استان‌های، گیلان غرب گلستان آذربایجان غربی آذربایجان، شرقی، اردبیل شمال کردستان و دامنه‌ها و ارتفاعات استان‌های البرز و تهران افزایش ابر رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ می شود.

جمعه در برخی مناطق گیلان و شمال غرب شنبه در برخی مناطق شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی و یکشنبه و دوشنبه در برخی مناطق واقع در شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رگبار پراکنده پیش بینی می. شود. لازم به ذکر است طی سه روز آینده در دامنه‌ها و ارتفاعات واقع در جنوب سیستان و بلوچستان جنوب کرمان و شرق و شمال، هرمزگان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، افزایش ابر رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت انتظار می‌رود.

طی پنج روز آینده در شمال شرق، شرق بخش‌هایی از مرکز و جنوب شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، مرکزی در بعضی، ساعات وزش باد شدید و در برخی مناطق خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود. همچنین از جمعه تا یکشنبه در بعضی ساعات سرعت وزش باد در برخی مناطق جنوب غرب و نوار مرزی غرب کشور افزایش می‌یابد که خیزش گردوخاک در برخی از این مناطق دور از انتظار نمی‌باشد. امروز و فردا در نیمه شمالی کشور بویژه در استان‌های ساحلی دریای خزر روند افزایش نسبی دما حاکم است.

پنجشنبه و جمعه خلیج فارس و شنبه و یکشنبه دریای عمان بویژه مناطق شرقی آن مواج خواهد بود.

IMG_20230720_094144

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین