رئیس شورای اسلامی نسیم شهر بهارستان دستگیر شد
کد خبر: 26026

رئیس شورای اسلامی نسیم شهر بهارستان دستگیر شد

دادستان شهرستان بهارستان از دستگیری رئیس شورای اسلامی شهرستان نسیم شهر خبر داد.

به گزارش خودکارنیوز، سید امیر احمدی دادستان شهرستان بهارستان اظهار کرد: در روز‌های اخیر در پی وصول گزارش‌ها و شکایات عدیده مردمی و نیز گزارش‌های واصله از نهاد‌های امنیتی و مراجع نظارتی با محوریت شیوه پدیده ساخت و ساز غیر مجاز در شهر نسیم شهر شهرستان بهارستان و به طور کلی مراودات مالی نامتعارف، دو عضو شورای اسلامی و سه کارمند شهرداری نسیم شهر بازداشت شده بودند. 

وی افزود: با انجام تحقیقات قضایی و رصد اطلاعاتی پس از بازداشت این افراد، با حصول ادله و مستندات متقن، رئیس شورای اسلامی نسیم شهر و یکی از اشخاصی که به عنوان کارچاق کن عضو شورا در خارج از این نهاد مردمی فعالیت داشته نیز با حکم مقام قضایی دستگیر شدند.

دادستان شهرستان بهارستان تاکید کرد: تحقیقات در راستای فساد ستیزی و صیانت از حقوق عامه کمافی السابق ادامه خواهد داشت.

در 20 تیرماه نیز در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری و لزوم صیانت از درآمد عمومی، بیت‌المال و حقوق عامه،‌ در پی وصول گزارش‌های عدیده مردمی و نیز گزارش‌های واصله از نهادهای امنیتی و مراجع نظارتی با محوریت شیوع پدیده ساخت‌وساز غیرمجاز در نسیم شهر و به‌طورکلی مراودات مالی نامتعارف 2 نفر از اعضای دوره ششم شورای اسلامی دستگیر شدند.

2 دلال دیگر در خارج از مجموعه شهرداری که طبق گزارش‌های مردمی با اعضای شورا هم‌سو بودند با رسالت و وظیفه ذاتی دستگاه قضا در امر مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری و لزوم صیانت از درآمد عمومی، بیت‌المال و حقوق عامه دستگیر شدند.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین