سخنگوی ایران ایر: ۶۰ درصد پروازهای اربعین ایران ایر فروش رفت
کد خبر: 27329

سخنگوی ایران ایر: ۶۰ درصد پروازهای اربعین ایران ایر فروش رفت

سخنگوی ایران‌ایر گفت: تا کنون حدود ۶۰ درصد پروازهای اربعین این شرکت هما فروش رفته است و همچنان نسبت به تخصیص ظرفیت به‌ صورت مقطعی و روزانه در حال اقدام هستیم.

به گزارش خودکارنیوز، حسام قربانعلی در جمع خبرنگاران درباره بلیت‌های اربعین توضیح داد: تا کنون حدود ۶۰ درصد پروازهای اربعین در وب‌سایت رسمی ما به فروش رفته است و همچنان نسبت به تخصیص ظرفیت به‌صورت مقطعی و روزانه در حال اقدام هستیم و فرآیند فروش ما همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: از ۲۷ مرداد تا سوم شهریور، قریب به ۶۰۰۰ مسافر در این مسیر نجف به فرودگاه امام خمینی(ره) و برعکس جابجا شدند و روز گذشته ۱۳ پرواز فوق‌العاده از فرودگاه امام خمینی(ره) برای نجف برنامه‌ریزی شد که بالغ‌بر ۶۵۰۰ صندلی در این مسیر به‌صورت رفت و برگشت تخصیص پیدا کرده است و این هم جزو خدماتی بود که با افزایش ظرفیت ناوگان، قولش را داده‌ بودیم.

سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه همچنان فرآیند فروش ادامه دارد،‌ افزود: فرآیند انتقال از هفته گذشته شروع شده و تا کنون تاخیر چشمگیری نداشتیم. پرواز ما از اصفهان انجام شده و از شیراز و زنجان هم انجام خواهد شد. تعداد پرواز قابل توجهی هم به‌صورت فوق‌العاده در مسیر تهران - اهواز، مشهد - اهواز و شیراز - اهواز برای کسانی که تمایل دارند از مرزهای جنوب غربی به‌صورت زمینی وارد کشور عراق شوند، برنامه‌ریزی شده است. همچنین برای مرزهای غربی از کرمانشاه و ایلام هم پرواز فوق‌العاده برقرار شده است، جمع این پروازها به ۱۶ پرواز می‌رسد که شش پرواز به ایلام، پنج پرواز کرمانشاه و بقیه به اهواز بوده است.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین