مصدوم شدن ۳۱ زائر ایرانی اربعین حسینی در العماره عراق
کد خبر: 27698

مصدوم شدن ۳۱ زائر ایرانی اربعین حسینی در العماره عراق

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ خوزستان از مصدوم شدن ۳۱ زائر ایرانی اربعین حسینی در برخورد اتوبوس با خودروی سواری در شهر العماره عراق خبر داد.

به گزارش خودکارنیوز، فرهنگ کره بندی پیش از ظهر روز دوشنبه در گفتگویی رسانه‌ای اظهار کرد: گزارش وقوع حادثه رانندگی در شهر العماره عراق در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح روز دوشنبه ۱۳ شهریورماه به مرکز اورژانس ۱۱۵ اطلاع رسانی شد.

وی افزود: در این حادثه که یک دستگاه اتوبوس و یک خودروی سواری باهم برخورد کرده بودند، ۳۱ نفر مصدوم شدند و ۱۲ نفر آن‌ها به وسیله اتوبوس و ۱۲ نفر دیگر نیز به وسیله اتوبوس آمبولانس به بیمارستان انتقال یافتند.

کره بندی با بیان اینکه در این سانحه، ۲ نفر ضربه مغزی شدند، ادامه داد: در ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه بالگرد اورژانس برای انتقال مصدومان به بیمارستان سوسنگرد و سپس اهواز به پرواز درآمد.

 روز یکشنبه نیز تصادف اتوبوس زائران ایرانی در شهر العماره عراق اتفاق افتاد و یک پسر ۱۲ ساله، یک مرد ۵۶ ساله و یک زن ۴۴ ساله مصدوم و به وسیله بالگرد اورژانس از مرز چذابه به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شدند.

از ابتدای ماه صفر تاکنون، اورژانس خوزستان با تجهیزات کامل شامل؛ ۳۸ آمبولانس، ۸ اتوبوس آمبولانس و ۶ موتورلانس برای خدمت به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه مستقر است و به زوار خدمت رسانی می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین