سازمان انرژی اتمی: دوربین نظارتی در مرکز غنی‌سازی نطنز فعال نیست
کد خبر: 24915

سازمان انرژی اتمی: دوربین نظارتی در مرکز غنی‌سازی نطنز فعال نیست

سازمان انرژی اتمی، فعال بودن دوربین نظارتی برای ثبت و ضبط فعالیت‌ها و در راستای توافق ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مرکز غنی‌سازی شهید احمدی‌ روشن‌ (نطنز) را رد کرد.

به گزارش خودکارنیوز، سازمان انرژی اتمی جمعه شب در اطلاعیه ای تصریح کرد: در روزهای اخیر بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در گفت‌ وگو با یکی از خبرگزاری‌ها از توافق داوطلبانه ایران با آژانس برای فعال‌سازی و نصب مجدد ۱۰ دوربین در «تاسیسات اصفهان» خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است:‌ در حالی‌که بهروز کمالوندی در این گفت‌ وگوی تصویری از توافق داوطلبانه ایران با آژانس برای فعال‌سازی ۱۰ دوربین در تاسیسات اصفهان صحبت کرده است؛ تعدادی از خبرگزاری‌ها به فعال‌سازی دوربین‌ها در «نطنز» اشاره کردند.

در اطلاعیه سازمان انرژی اتمی تصریح شده است: کمالوندی در این گفت‌ وگوی تصویری که فیلم کامل آن نیز موجود است؛ در مورد نصب دوربین در اصفهان صحبت ‌کرده است که تنها در یک بخش از مصاحبه سهواً بجای تاسیسات «اصفهان» از «نطنز» یاد شد و برخی رسانه‌ها نیز به اشتباه از نصب دوربین در تاسیسات نطنز خبر دادند.

سازمان انرژی اتمی در این اطلاعیه افزود: این در حالی است که اساساً هیچ‌گونه دوربین نظارتی برای ثبت و ضبط فعالیت‌ها و در راستای توافق ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مرکز غنی‌سازی شهید احمدی‌روشن‌ (نطنز) فعال نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین