دستگیری زن و شوهری که اوراق قضایی را جعل می‌کردند
کد خبر: 27926

دستگیری زن و شوهری که اوراق قضایی را جعل می‌کردند

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: ۳ مرد و یک زن در شهرستان بندرگز استان گلستان که با ادعای ارتباط با مسئولان قضایی این شهر، اوراق قضایی را جعل و کارچاق کنی می کردند، بازداشت شدند.

به گزارش خودکارنیوز، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، حیدر آسیابی اظهار داشت: 2 نفر از این متهمان زن و شوهرند و هنگامی ‌که با جعل‌نامه دادستان این شهرستان قصد رفع مسدودی یک حساب بانکی را داشتند‌، بازداشت شدند.

وی افزود: این زوج از چند ماه پیش به منظور شناسایی همدستان آنان ، در تور اطلاعاتی کارکنان حفاظت و اطلاعات استان قرار داشتند که در نتیجه این پایش علاوه بر این دو نفر، یک جاعل و یک کارمند بانک هم دستگیر شدند.

وی گفت: این زن و شوهر مدعی ارتباط و آشنایی با برخی مقام های قضایی بودند و با این ترفند کارچاق‌کنی می‌کردند و مردم را فریب می‌دادند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: پرونده قضایی این افراد تشکیل شده و در مرحله تحقیقات است. بررسی‌ها و تحقیقات نشان داد این افراد هیچ ارتباط یا آشنایی با مقامات قضایی شهرستان ندارند.

شماره 1580 حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان در طول شبانه روز ، گزارش های مردم درباره کارچاق‌کن‌ها و متخلفان در حوزه‌های قضایی و دستگاه های تابعه قوه قضاییه در استان را ثبت و ضبط می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین