جدیدترین آمار ابتلا و فوت بر اثر کرونا در جهان
کد خبر: 21464

جدیدترین آمار ابتلا و فوت بر اثر کرونا در جهان

برزیل در صدر فوتی های کرونایی جهان

دیروز در برزیل ۱۱ هزار و ۵۸۷ مورد ابتلای جدید و ۹۴ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد.

به گزارش خودکارنیوز، طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-۱۹ در جهان، تا به امروز ۶۷۹ میلیون و ۴۸۲ هزار و ۴۳۸ نفر به این بیماری مبتلا شده و ۶ میلیون و ۷۹۷ هزار و ۱۶۱ نفر جان خود را از دست داده اند.

در برزیل دیروز ۱۱ هزار و ۵۸۷ مورد ابتلای جدید و ۹۴ مورد مرگ بر اثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۶۹۸ هزار و ۹۲۸ مورد رسید.

در ژاپن ۶ هزار و ۵۱۲ مورد جدید ابتلا و ۸۳ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۷۲ هزار و ۱۳۴ نفر رسیده است.

آمریکا از نظر تعداد کل مبتلایان و فوتی‌ها در صدر است. تاکنون ۱۰۵ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۹۴۵ مورد ابتلا و ۱ میلیون و ۱۴۴ هزار ۴۴۱ مورد مرگ بر اثر آن را ثبت کرده است. روز گذشته بیش از ۸ هزار ۹۲۲ مورد جدید به شمار بیماران و ۷۳ مورد مرگ به تلفات کرونا در آمریکا اضافه شد.

در تایوان دیروز ۱۳ هزار و ۴۳۲ مورد ابتلای جدید به کرونا و ۵۶ مورد مرگ ثبت شد و آمار کل تلفات کرونا به ۱۷ هزار و ۷۶۵ مورد رسید.

در روسیه روز گذشته ۱۳ هزار و ۸۲۹ مورد ابتلای جدید و ۳۲ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۳۹۵ هزار و ۹۷۰ مورد رسید.

در فرانسه روز گذشته ۳ هزار و ۹۱۷ مورد ابتلای جدید و ۲۹ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۱۶۴ هزار و ۸۷۷ مورد رسید.

در اسپانیا ۱ هزار ۵۶ مورد جدید ابتلا و ۲۶ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۱۱۹ هزار و ۳۸۰ نفر رسیده است.

در مکزیک روز گذشته ۳ هزار و ۸۷۰ مورد ابتلای جدید و ۲۵ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۳۳۲ هزار و ۹۳۸ مورد رسید.

در پاراگوئه روز گذشته ۸۷۴ مورد ابتلای جدید و ۲۱ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۱۹ هزار و ۸۷۰ مورد رسید.

در کره جنوبی روز گذشته ۱۰ هزار و ۵۱ مورد ابتلای جدید و ۲۰ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۳۳ هزار و ۹۲۹ مورد رسید.

در شیلی روز گذشته ۲ هزار و ۴۳۴ مورد ابتلای جدید و ۱۷ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۶۴ هزار و ۱۴۵ مورد رسید.

در استرالیا روز گذشته ۲ هزار و ۹۶۱ مورد ابتلای جدید و ۱۶ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۱۹ هزار و ۳۷۳ مورد رسید.

در فیلیپین روز گذشته ۱۴۳ مورد ابتلای جدید و ۱۳ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۶۶ هزار و ۷۶ مورد رسید.

در صربستان روز گذشته ۸۴۱ مورد ابتلای جدید و ۱۲ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۱۷ هزار و ۸۰۳ مورد رسید.

در لهستان روز گذشته ۲ هزار و ۶۵۵ مورد ابتلای جدید و ۱۰ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۱۱۸ هزار و ۸۶۰ مورد رسید.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین