دفاع از پایان نامه در زندان
کد خبر: 20195

دفاع از پایان نامه در زندان

یک زندانی زندان «تهران بزرگ» پس از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد که همزمان با دوران حبس او انجام شد، به شکل مجازی از پایان‌نامه خود دفاع کرد.

به گزارش خودکارنیوز،  پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدمات تأمینی و تربیتی کشور اعلام کرد:

یکی از مددجویان ندامتگاه «تهران بزرگ» که چندین سال است به دلیل پرونده مالی در زندان به سر می‌برد، توانست به شکل مجازی از پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود در رشته «مدیریت IT» دفاع کند.

جلسه دفاع این مددجو به همت اداره‌کل زندان‌های استان تهران و پس از رایزنی‌ها با دانشگاه انجام گرفت که با استقبال طرفین نیز همراه شد.

ع.ک دوران محکومیت خود را از سال ۱۳۸۶ به‌دلیل داشتن شکات خصوصی به ترتیب در بازداشتگاه اوین و ندامتگاه تهران بزرگ سپری می‌کند.

این مددجو پیش از این هم توانسته بود با استفاده از امکاناتی که در محیط زندان برایش فراهم شده، مدرک کاردانی مترجمی انگلیسی و دو مدرک کارشناسی «مدیریت بازرگانی» و «کسب و کار» را در این دو زندان کسب کند.

درحال حاضر زندان‌های کشور در تعامل با برخی دانشگاه‌ها زمینه تحصیل و حضور در کلاس‌های دانشگاهی را در محیط زندان برای مددجویان علاقه‌مند فراهم ساخته است. همچنین سایر زندانیان می‌توانند در دوران حبس، تحصیلات خود را با امکانات موجود در زندان‌ها، از دوران ابتدایی و سوادآموزی تا مراحل دانشگاهی در تمام مقطع سپری کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین