چهار نفر از عوامل شهادت بسیجی در شهرستان هامون دستگیر شدند
کد خبر: 24905

چهار نفر از عوامل شهادت بسیجی در شهرستان هامون دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از عملیات اطلاعاتی گسترده پلیس در دستگیری چهار نفر از عوامل اصلی باند اشرار مسلح که منجر به شهادت یک بسیجی شده بود در واکنش سریع ماموران انتظامی شهرستان هامون خبر داد.

به گزارش خودکارنیوز،سردار دوستعلی جلیلیان شامگاه جمعه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: با انجام کار دقیق اطلاعاتی مشخص شد تیمی از اشرار مسلح با خودرو های پژو حامل مهمات جنگی به قصد ضربه زدن به امنیت و انجام عملیات خرابکارانه در سطح استان فعال شده‌اند.

وی افزود: از همان لحظات ابتدایی، تیم هایی متشکل از نیروهای اطلاعاتی، سپاه و انتظامی، رصد، تعقیب و مراقبت این تیم از اشرار مسلح را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: اعضای این تیم مسلحانه که با خودرو پژو بدون پلاک در یکی از مناطق شهرستان هامون در حال تردد بودند متوجه حضور ماموران شده و درگیری مسلحانه آغاز و سپس به سمت روستاهای شهرستان هامون متواری می شوند.

وی افزود: در ادامه عملیات اشرار مسلح در یکی از روستاها محاصره و با آتش سنگین نیروهای امنیتی روبه رو شده که درجریان این درگیری ۲ نفر شرور مسلح به هلاکت می رسد.

سردار جلیلیان تصریح کرد: در پاکسازی منطقه درگیری و در اقدام به موقع و کار اطلاعاتی گسترده ماموران انتظامی موفق شدند چهار نفر از عوامل مرتبط با این تیم اشرار مسلح کوردل شناسایی و در اقدامی هماهنگ و منسجم در واکنش سریع ماموران انتظامی شهرستان هامون در مناطق روستای اطراف هامون دستگیر می شوند.

وی با اشاره به کشف مقادیر زیادی انواع مهمات جنگی شامل نارنجک، فشنگ گرینوف، فشنگ کلاش و دیگر مهمات جنگی از این تیم مسلح گفت: دراین عملیات یکی از بسیجیان منطقه به نام اردشیر خطیبی به فیض شهادت نائل آمد و ۲ نفر دیگر از نیروهای بسیجی مجروح شده و به مراکز درمانی منتقل می شوند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ضمن تبریک و تسلیت شهادت این بسیجی مدافع امنیت به مردم شهید پرور استان افزود: با توجه به دستگیری چهار نفر از اشرار مسلح این تیم تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین