تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه تا ۴ تیر ۱۴۰۲
کد خبر: 24924

تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه تا ۴ تیر ۱۴۰۲

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: مهلت ثبت‌ سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه که پیش از این تا تاریخ ۲۶ خرداد بود، تا چهارم تیر ۱۴۰۲ تمدید شد.

به گزارش خودکارنیوز به نقل از  سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، محمد علوی تبار افزود: با توجه به اینکه ۱۳درصد دانش‌آموزان میان پایه تاکنون اقدام به سفارش کتاب درسی سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲ نکرده‌اند، مهلت ثبت سفارش کتاب درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی irtextbook.ir تا چهارم تیر ۱۴۰۱ تمدید می‌شود تا دانش‌آموزان میان پایه (دوره ابتدایی پایه‌های دوم تا ششم و دوره اول متوسطه پایه‌های هفتم و هشتم و دوره دوم متوسطه پایه‌های یازدهم و دوازدهم) که به هر دلیل کتاب درسی خود را ثبت نکرده‌اند در این بازه سفارش کتاب درسی خود را ثبت کنند.

وی درمورد دانش‌آموزان میان پایه‌ای که تاکنون موفق به ثبت سفارش کتاب درسی نشده‌اند، یادآور شد: ضرورت دارد خانواده‌ها و مدارس در این فرصت زمانی سفارش دانش‌آموزان را در سامانه ثبت کنند، مسؤولیت بررسی، اطلاع‌رسانی و پیگیری سفارش دانش‌آموزان بر عهده مدارس است.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تصریح کرد: مطابق تقویم زمانی درج شده در شیوه‌نامه سفارش و توزیع کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ و اطلاع‌رسانی قبلی، زمان ثبت سفارش کتاب درسی دانش‌آموزان میان پایه در تاریخ ۲۶ خرداد به اتمام می‌رسد که اکنون به مدت ۹ روز (از ۲۷ خرداد تا ۴ تیر ماه) تمدید شده است.

علوی تبار درباره سایر پایه‌های تحصیلی گفت: ثبت سفارش دانش‌آموزان ورودی پایه‌های اول، هفتم و دهم از پنجم تیر پس از ثبت‌نام در مدرسه و ثبت اطلاعات آنها در سامانه سیدا sida.medu.ir آغاز خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین