خبر یک میلیون دلاری: مذاکرات الهلال با نیمار و مسی!
کد خبر: 20249

خبر یک میلیون دلاری: مذاکرات الهلال با نیمار و مسی!

روزنامه اینترنتی الشبابیة عربستان مدعی شد که الهلال مذاکرات خود را با نیمار و لیونل مسی آغاز کرده است.

به گزارش خودکارنیوز، با پیوستن کریستیانو رونالدو به النصر، حالا نگاه ها بیش از قبل به فوتبال عربستان جلب شده و در روزهای اخیر نیز شایعات زیادی درباره احتمال پیوستن ستاره های مطرح دیگر دنیای فوتبال به تیم های سعودی در رسانه ها مطرح شده است که می توان از مارکو رویس، سرخیو بوسکتس، مائورو ایکاردی، سرخیو راموس، لوکا مودریچ و... نام برد.

طبق ادعای رسانه ها، لیونل مسی به جدیدترین هدف تیم های عربستانی تبدیل شده است. روزنامه موندو دپورتیوو مدعی شد که الهلال پیشنهادی ۳۰۰ میلیون دلاری برای هر فصل را به برنده جام جهانی ۲۰۲۲ ارائه کرده است. الهلال و النصر رقبای قدیمی و دشمنان قسم خورده همدیگر هستند و با حضور رونالدو در تیم زردپوش شهر ریاض، حالا باشگاه آبی پوش پایتخت عربستان نیز می خواهد دیگر اسطوره دنیای فوتبال را جذب کند.

در شرایطی که از شب گذشته اخباری مبنی سر بن نافل، رئیس جوان باشگاه الهلال به فرانسه و جهت مذاکره با لیونل مسی منتشر شد، اما اکنون یک نام جدید و متفاوت پیرامون باشگاه سعودی منتشر شده است. به نظر می رسد که علاوه بر لیونل مسی، نیمار فوق ستاره برزیلی پاریس سن ژرمن هدف قهرمان آسیاست.

IMG_20230114_120108

روزنامه اینترنتی الشبابیة عربستان که به انتشار اخبار جنجالی و حاشیه ای فوتبال این کشور معروف است و اغلب اخبار این رسانه نیز صحیح از آب درآمده، مدعی شده که مدیران الهلال باب مذاکره با نیمار را باز کرده اند و به نظر می رسد که این بازیکن، در کنار مسی به اهداف نقل و انتقالاتی این باشگاه تبدیل شده اند.

در شرایطی که همگان تصور می کردند روزنامه مارکار اولین رسانه دنیا بوده که اخبار مذاکره النصر و کریستیانو رونالدو را پوشش داده، اما با مراجعه به صفحه توییتری روزنامه الشبابیة مشخص می شود که آنها چندین ماه از همتایان اسپانیایی خود پیش بوده اند.

IMG_20230114_120114

این روزنامه اسکرین شاتی از توییت خود مربوط به تاریخ ۵ جولای (۱۴ تیر) را بازنشر کرده که در آن از مذاکرات النصر و رونالدو در دبی خبر داده است. نکته جالب این است که الشبابیة در این توییت نوشته است چنانچه هر فردی، رسانه ای را پیدا کرد که قبل از تاریخ ذکر شده از مذاکرات رونالدو و النصر خبر داده باشد، یک میلیون دلار پاداش خواهد گرفت.

IMG_20230114_120118

حالا الشبابیة به توییت چند ماه پیش خود استناد کرده و نوشته در روزهایی که بابت خبر مذاکره رونالدو و النصر مورد تمسخر قرار می گرفت، در نهایت این انتقال شکل گرفت و اکنون نیز خیلی ها خبر اختصاصی این روزنامه مبنی بر آغاز مذاکرات الهلال با مسی و نیمار را جدی نمی گیرند اما در آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

این روزنامه در توییتی که عکس مشترکی از مسی و نیمار است، به رسانه های مختلف کنایه زده و نوشته که زبان کنایه آمیز آنها پس از تأیید اخبار اخیر الشبابیة تغییر کرده است. آنها همچنین توییتی از حماد العنزی خبرنگار عربستانی را ریتوییت کرده اند که لیونل مسی را با پیراهن الهلال نشان می دهد و در توضیح آن نوشته است: بهترین بازیکن تاریخ در بزرگترین باشگاه، مسی الهلالی.

IMG_20230114_120124

به هر شکل، روزنامه الشبابیة ادعای بزرگی را مطرح کرده و بر مواضع خود پافشاری می کند. رسانه ای که به باشگاه الهلال و مدیران آن نزدیک است و همه هواداران عربستانی از تمایلات رنگی الشبابیة به سمت آبی های ریاض خبردار هستند. باید دید ادعای بزرگ مذاکرات الهلال با نیمار و مسی عملی خواهد شد یا این بار اخبار اختصاصی این روزنامه اینترنتی درست از آب درنخواهد آمد؟

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین