نتیجه دعوا با شکیرا: کاسیو، پیکه را تهدید کرد!
کد خبر: 20349

نتیجه دعوا با شکیرا: کاسیو، پیکه را تهدید کرد!

کاسیو اعلام کرد که ادعاهای مطرح شده از سوی جرارد پیکه، ستاره سابق بارسلونا، درباره این شرکت دروغ بوده است.

 

به گزارش خودکارنیوز، درگیری پیکه و شکیرا در چند روز اخیر بار دیگر بالا گرفته و اظهارات بسیاری از سوی این دو نفر مطرح شده که توجه کاربران در شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرده است.

این زوج معروف و مطرح در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۲ به صورت جدی به مشکل خوردند و تصمیم گرفتند پس از سال‌ها زندگی مشترک از یکدیگر جدا شوند.

دلیل اصلی درگیری این دو نفر خیانت پیکه و ارتباط او با یکی از کارمندهای شرکتش بود. همین باعث شد شکیرا چند روز قبل آهنگی منتشر کند و در آن به این موضوع کنایه بزند. او مدعی شده بود که پیکه ساعت رولکس را با کاسیو و خودروی فراری را با تویینگو عوض کرده است.

این اتفاق باعث شد که پیکه در تلاش برای تلافی باشد. او چند روز بعد با خودروی تویینگو به محل برگزاری کینگز لیگ رفت و همچنین ساعت کاسیو به دست کرده و مدعی شد که این شرکت قرار است حامی مالی این لیگ که با حمایت او و سرخیو آگوئرو برگزار می‌شود را قبول کند.

حالا شرکت کاسیو با انتشار بیانیه‌ای این موضوع را به طور کامل رد کرده است. در بخشی از این بیانیه آمده:« تا به حال هیچ توافقی برای حمایت مالی گفته شده صورت نگرفته و تمایلی هم برای انجام آن وجود ندارد. ما به صورت علنی از جرارد پیکه می‌خواهیم که از استفاده بدون اجازه از نام برند ما خودداری کند و دست از مطرح کردن اظهاراتی که به سود ما نیست بردارد، در غیر این صورت مجبور هستیم اقدامی قانونی علیه او انجام دهیم.»

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین