رشیدی سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران شد
کد خبر: 21581

رشیدی سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران شد

فاطمه رشیدی طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون والیبال به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران معرفی شد.

به گزارش خودکارنیوز، از فدراسیون والیبال، در راستای سیاست های کلان فدراسیون والیبال در خصوص استفاده حداکثری از پتانسیل دانش مربیان ایرانی، عصر امروز سه‌شنبه محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال طی حکمی فاطمه رشیدی را به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال زنان تا پایان بازی‌های آسیایی چین منصوب کرد.

فاطمه رشیدی متولد سال ۱۳۶۴، دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت تربیت بدنی، از سال ۸۰ تا ۹۲ سابقه بازی در تیم ملی زنان ایران را دارد و به همراه این تیم به عناوین چون مقام هشتم جام ملت‌های آسیا، مقام ششم جام باشگاه‌های آسیا، مقام چهارم مسابقات دانشجویان جهان و مقام دوم مسابقات زنان کشورهای مسلمان دست یافت و در لیگ برتر ایران چهار مقام اولی و چهار مقام دومی را کسب کرده است.

رشیدی در نخستین سال حضور خود در دنیای سرمربیگری والیبال، هدایت تیم پیکان را بدست گرفت و در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ موفق به کسب مقام چهارم و اول رقابت‌های لیگ برتر زنان ایران شد. وی از زمان حضور الساندرا کمپدلی فعالیت خود را در تیم ملی به عنوان مربی آغاز کرد و همراه این تیم مقام نایب قهرمانی مسابقات والیبال زنان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را به دست آورد.

IMG_20230301_101022

رشیدی سابقه حضور در دانشگاه صنعتی شریف در سمت استاد را هم دارد و سابقه حضور به عنوان نماینده کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال در مسابقات نونهالان (سال ۹۵ و ۹۶) و مسابقات آموزش و پرورش کل کشور (سال ۹۶ و ۹۷) راهم دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین