تمجید از کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در مجله یوفا
کد خبر: 23502

تمجید از کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در مجله یوفا

در آستانه بازی تیم فوتسال پالما در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، مجله یوفا از حسین طیبی بازیکن ایرانی پالما تمجید کرد.

به گزارش خودکارنیوز، مرحله نیمه نهایی (Final Four) لیگ قهرمانان فوتسال اروپا دیروز جمعه برگزار می‌شود. ابتدا تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال با اسپورتینگ اندرلخت بلژیک روبرو می‌شود و سپس پالما اسپانیا، میزبان این مرحله با تیم بنفیکا پرتغال روبرو می‌شود.

پالما که نخستین حضورش را در لیگ قهرمانان اروپا تجربه می‌کند، با حسین طیبی و مسلم اولادقباد دو بازیکن ایرانی خود تاریخ سازی کرده و در همین فصل اول به جمع چهار تیم برتر راه یافته است.

طیبی پیش از این سابقه حضور در لیگ قهرمانان اروپا با تیم‌های غیرت قزاقستان و بنفیکا پرتغال را داشته و حالا تقابل با تیم سابق خود را تجربه می‌کند.

مجله یوفا به مناسبت برگزاری مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، گزارشی را از چهار تیم حاضر در این مرحله منتشر کرد و به معرفی آنها پرداخت.

در بخش مربوط به تیم پالما، حسین طیبی به عنوان بازیکنی معرفی شده است که تماشای بازی‌هایش توصیه شده است.

مجله یوفا با تمجید از طیبی نوشت: «او با تجربه حضور در چندین لیگ برتر اروپایی و بیش از ۱۵۰ گل برای ایران، بازیکن هجومی هیجان انگیزی است.»

طیبی نایب قهرمانی و عنوان سومی لیگ قهرمانان اروپا را دارد و بارها تاکید کردi که آرزویش قهرمانی در این رقابت‌ها با پیراهن پالما است.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین