مورینیو: آزمون فعلاً در شرایط بازی در سطح سری A نیست
کد خبر: 28461

مورینیو: آزمون فعلاً در شرایط بازی در سطح سری A نیست

سرمربی تیم فوتبال رُم گفت که سردار آزمون هنوز به سطحی از آمادگی نرسیده است که در مسابقات سری A ایتالیا به میدان برود.

به گزارش خودکارنیوز، ژوزه مورینیو که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته پنجم سری A ایتالیا در خانه تورینو تن به تساوی یک ـ یک داد به شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: روی یک توپ مُرده دروازه‌مان باز شد، آنها با قدرت فیزیکی خود به ما فشار زیادی وارد کردند و بازی با چنین تیم‌هایی دشوار است.

وی افزود: از دید من، عالی بازی کردیم، اما خلق موقعیت مقابل چنین تیمی آسان نیست، در چنین شرایطی و روی این زمین بد انجام فوتبال تک‌ضرب کار ساده‌ای به‌شمار نمی‌رود، قول می‌دهم از این به بعد در مورد زمین چمن ورزشگاه المپیکو بد نگویم. بازیکنانی از جمله پاردس را در این بازی در ترکیب‌مان داشتیم که چند هفته‌ای بود که حتی 15 دقیقه هم بازی نکرده بودند و کنار این خط دفاعی‌مان کاملاً متحول شده بود، اما با این حال عملکردمان را دوست داشتم، انجام بازی بهتر از این مقابل تورینو دشوار بود.

آقای خاص گفت: وقتی در دقایق پایانی بازی دروازه‌تان باز می‌شود، چنین حسی را دارید که دو امتیاز از دست داده‌اید، اما من به حریف‌مان احترام می‌گزارم و می‌دانم که آنها یک هفته فرصت داشتند خودشان را برای این بازی آماده کنند، این در حالی است که ما پنجشنبه در لیگ اروپا بازی داشتیم، بابت نتیجه ناراحت هستم، اما بابت چیزی که از بازیکنانم دیدم ناراحت نیستم.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین