تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی؛ حریفان ایران مشخص شدند
کد خبر: 28928

تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی؛ حریفان ایران مشخص شدند

سه تکواندوکار ایران با برگزاری مراسم قرعه کشی رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی، رقبای خود را در روز نخست شناختند.

پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی در قاره آسیا از پنجشنبه ۱۸ آبان با حضور ۴۱۰ تکواندوکار به میزبانی اردن در شهر امان آغاز می‌شود.
 
امروز، در روز نخست این مسابقات مبینا نعمت زاده و ناهید کیانی در وزن ۵۳- کیلوگرم و ساینا کریمی در وزن ۴۶- کیلوگرم به دیدار رقبای خود می‌روند.
 
در وزن ۵۳- کیلوگرم ۱۲ تکواندوکار حضور دارند که ناهید کیانی دور نخست را با قرعه استراحت پشت سر می‌گذارد و سپس به مصاف برنده مبارزه لهستان و آذربایجان می‌رود. در قسمت پایین جدول نیز مبینا نعمت زاده دور نخست «علا حسن» از سوریه را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف «دنیا ابوطالب» دارنده نشان برنز سال ۲۰۲۲ جهان از عربستان می‌رود. در صورت صعود به نیمه نهایی دو تکواندوکار کشورمان به مصاف هم خواهند رفت.
 
ساینا کریمی دیگر تکواندوکار ایرانی حاضر در این مسابقات دور نخست «نور» از اردن را پیش رو دارد و در صورت برتری به دیدار «کانگ می‌رو» نفر دهم رنکینگ جهانی و دارنده نشان برنز رقابت‌های گرندپری تائویان می‌رود.
 
در ادامه این مسابقات جمعه ۱۹ آبان و در روز دوم آناهیتا توکلی در وزن ۷۳+ کیلوگرم، مهدی حاجی موسائی، ابوالفضل زندی و مهران برخورداری به ترتیب در اوزان ۵۴-، ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم به روی شیاپ چانگ خواهند رفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار

پربازدیدترین