دبیرکل سازمان اکوسای به تهران آمد
کد خبر: 28756

دبیرکل سازمان اکوسای به تهران آمد

دبیرکل سازمان اکوسای و رئیس دیوان محاسبات کشور پاکستان و هیات همراه صبح امروز با استقبال مسئولان دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران وارد تهران شد.

محمد اجمل گوندال که به منظور شرکت در بیست و هفتمین نشست هیات رئیسه اکوسای به ایران سفر کرده، صبح امروز با استقبال دکتر دادخواه مشاور رئیس کل و دکتر قاسم پور دستیار رئیس سازمان اکوسای وارد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) تهران شد.
قرار است دبیرکل سازمان اکوسای و رئیس دیوان محاسبات پاکستان با دکتر سیداحمدرضا دستغیب رئیس سازمان اکوسای و رئیس کل دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران نیز دیدار و درباره برنامه‌های این سازمان با یکدیگر بحث و تبادل نظر کنند.
بر اساس این گزارش، بیست و هفتمین نشست هیات رئیسه اکوسای و بیست و دومین نشست کمیته آموزش اکوسای فردا چهارشنبه ۲۶ مهرماه ۱۴۰۲ مقارن با ۱۸ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی در تهران به میزبانی دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران با حضور اعضای هیات رئیسه این سازمان از کشور‌های ایران، پاکستان، ترکیه، قرقیزستان و قزاقستان برگزار می‌شود.
از مهمترین اهداف برپایی نشست بیست و هفتم اکوسای در تهران می‌توان به «تدوین سند راهبردی سازمان اکوسای برای سال‌های ۲۰۲۲ الی ۲۰۲۷»، «برنامه ریزی به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی اکوسای» و «تبادل نظر پیرامون عملکرد اکوسای در مواجهه با مسائل پیش رو» اشاره کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید