افزایش آمار صهیونیست‌های به هلاکت رسیده در غزه
کد خبر: 29260

افزایش آمار صهیونیست‌های به هلاکت رسیده در غزه

رسانه‌های عبری زبان به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت تعداد دیگری از عناصر صهیونیست در درگیری‌های نوار غزه اذعان کردند.

به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که یک افسر و ۲ سرباز از تیپ گفعاتی در نبرد زمینی در شمال غزه به هلاکت رسیده اند.

ارتش این رژیم طی ساعت‌های گذشته به هلاکت پنج افسر و سرباز از جمله یکی از فرماندهان تیپ «ناحل» متشکل از نیروهای ویژه این رژیم اذعان کرده بود.

همچنین بنا به اذعان ارتش این رژیم دست کم ۴۳ تن دیگر در درگیری‌های نوار غزه طی ساعت‌های گذشته زخمی شده اند که حال ۹ تن از آن‌ها وخیم گزارش شده است.

با اعلام این آمار سانسور شده از سوی ارتش رژیم صهیونیستی تعداد عناصر نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده در نوار غزه به ۱۶۷ تن رسیده است.

«اسحاق بریک» ژنرال نیروهای ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی روز گذشته در سخنانی تاکید کرد: حرف‌های فرماندهان ارتش اسرائیل و تحلیلگران را باور نکنید؛ هیچ راهکاری برای حل معضل تونل‌های حماس وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: تعداد نیروهای حماس که به دست نیروهای اسرائیلی کشته شده اند بسیار کم است. برخلاف ادعاهای سخنگوی ارتش اسرائیل و تحلیلگران، بخش عمده ای از جنگ کنونی در نوار غزه به صورت تن به تن انجام نمی‌شود.

بریک تصریح کرد: اکثر کشته‌ها و زخمی‌های ارتش اسرائیل بر اثر انفجار بمب‌های حماس و اصابت موشک‌های ضد زره آن‌ها برجای مانده اند.

وی اضافه کرد: مشخص است که سخنگوی ارتش اسرائیل و مسوولان ارشد نهادهای نظامی و امنیتی می‌خواهند این طور القا کنند که تل آویو در این جنگ پیروز شده است. القای این تصویر قبل از آن که حتی به تحقق اهدافمان در غزه نزدیک شده باشیم می‌تواند بسیار زیان آور باشد. انهدام و نابودی تونل‌های حماس چندین سال به طول خواهید انجامید و کشته‌های زیادی بر روی دست اسرائیل می‌گذارد.

دیدگاه تان را بنویسید