اشرار مسلح ایذه در تور نیروهای امنیتی
کد خبر: 27260

اشرار مسلح ایذه در تور نیروهای امنیتی

روز چهارشنبه با شناسایی محل اختفاء و تردد اشرار مسلح و سابقه‌دار شهرستان ایذه دستور لازم برای دستگیری آنها صادر شد که با مقاومت مسلحانه این افراد شرور مواجه و پس از تیراندازی متقابل ۲ نفر از این افراد به هلاکت رسیده و ۳ نفر دیگر دستگیر شدند.

به گزارش خودکارنیوز، به‌دنبال اقدامات سازمان‌یافته اشرار مسلح و سابقه‌دار شهرستان ایذه در راستای قاچاق مواد مخدر و ایجاد رعب و وحشت، اخاذی و تجاوز به‌عنف، اعمال منافی عفت، تیراندازی به‌سمت اموال و مغازه‌های مردم و آلوده کردن جوانان به مواد مخدر صنعتی و قتل به‌خصوص اینکه در تاریخ 23 اردیبهشت 1402 با خودروی ال90 با حمله به کافه‌ای در خیابان سلمان فارسی، اکبر لیموچی از فعالان رسانه‌ای این شهرستان را به قتل رسانده بودند، درخواست‌های مردمی و مسئولان برای شناسایی و مجازات عاملین این جنایت شکل گرفت.

در این راستا تیم‌های تخصصی برای شناسایی عاملان این جنایت تحقیقات خود را آغاز کردند و در نهایت بامداد 1 شهریور 1402 با شناسایی محل اختفاء و تردد این عناصر دستور لازم برای دستگیری آنها صادر شد که با مقاومت مسلحانه این افراد شرور مواجه شدند و پس از تیراندازی متقابل 2 نفر از این افراد به هلاکت رسیدند و 3 نفر دیگر دستگیر شدند.

همچنین در بررسی خودرو و محل اختفای این عناصر تعداد دو قبضه سلاح کلاشینکف و کلت کمری، یک سینه خشاب، 400 عدد فشنگ جنگی و 6 خشاب کشف و ضبط شد.

دیدگاه تان را بنویسید