سقوط بالگرد فرمانده انتظامی کرمانشاه در ارتفاعات استان / ۵ نفر مصدوم شدند
کد خبر: 27594

سقوط بالگرد فرمانده انتظامی کرمانشاه در ارتفاعات استان / ۵ نفر مصدوم شدند

بالگرد فرمانده انتظامی استان کرمانشاه سردار مهدی حاجیان در ارتفاعات دالاهو دچار مشکل شده و سقوط کرده است.

به گزارش خودکارنیوز، بعد از ظهر جمعه بالگرد فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به هنگام بازگشت از مرز خسروی در ارتفاعات دالاهو دچار مشکل شده و سقوط کرد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده بالگرد فرمانده انتظامی استان کرمانشاه حامل سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان به همراه سه نفر همراه ایشان بوده است.

همچنین به نقل از منابع آگاه حال فرمانده انتظامی استان کرمانشاه مساعد گزارش شده و نیروهای امدادی و امداد هوایی به محل اعزام شده‌اند.

حادثه سقوط بالگرد فراجا ۵ مصدوم داشته است

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، حادثه سقوط بالگرد فراجا پنج مصدوم داشته، اما خوشبختانه کسی فوت نشده است.

محمدباقر محمدی با اشاره به سانحه سقوط بالگرد فراجا، افزود: این حادثه در ارتفاعات دالاهو رخ داد و پنج مصدوم شامل سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه و دو همراه ایشان و دو خلبان بالگرد داشته است.

وی از اعزام چندین تیم عملیاتی به محل حادثه خبر داد و گفت: انتقال سردار حاجیان و همراهان ایشان به مراکز درمانی انجام شده و عملیات امدادی هلال احمر همچنان ادامه دارد.

فرود اضطراری بالگرد فرمانده انتظامی کرمانشاه فوتی نداشت/ حال "سردار حاجیان" مساعد است

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فرود اضطراری بالگرد حامل فرمانده انتظامی استان گفت: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته و حال فرمانده انتظامی استان هم خوب است.

دکتر مسعود قلعه سفیدی  گفت: ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه این حادثه به نیروهای اورژانس اعلام و بلافاصله نیروها به محل حادثه واقع در شهرستان دالاهو اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه بالگرد حامل فرمانده انتظامی استان بنا به دلایلی ناچار به فرود اضطراری شده که به دلیل سرعت انجام این کار برخی سرنشینان دچار آسیب شدند.

قلعه سفیدی گفت: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته است و تنها دو نفر مصدوم شدند.

وی افزود: حال مصدومان مساعد است و فرمانده انتظامی استان هم دراین حادثه دچار مصدومیت جدی نشده است.

توضیح مدیرکل مدیریت بحران کرمانشاه در خصوص حادثه سقوط بالگرد فراجا

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه، دلیل سقوط بالگرد فراجا را نقص فنی اعلام و اظهار کرد: خوشبختانه خلبان توانست حادثه را کنترل و بالگرد را به زمین برساند.

افشین یگانه  در خصوص جزییات حادثه سقوط بالگرد فراجا که عصر دیروز(۱۰ شهریور) رخ داد، گفت: این حادثه در دشت بیونیج دالاهو رخ داد.

وی افزود: دلیل حادثه نقص فنی بوده، اما با مدیریت خلبان، بالگرد به سطح زمین رسیده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه با بیان اینکه حال عمومی مصدومین حادثه خوب است، تاکید کرد: پنج مصدوم این حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.

یگانه خاطرنشان کرد: همه مصدومین به مراکز درمانی کرمانشاه منتقل شده‌اند.

سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز از سرنشینان این بالگرد بود.

دیدگاه تان را بنویسید