بازآماد یک فروند هواپیمای آموزشی Pc6‌ نیروی هوایی ارتش
کد خبر: 29081

بازآماد یک فروند هواپیمای آموزشی Pc۶‌ نیروی هوایی ارتش

با تلاش متخصصان و کارکنان فنی پایگاه هوایی شهید دوران شیراز یک فروند هواپیمای آموزشی Pc6در پایگاه هوایی شهید دوران بازآماد شد.

به گزارش خودکارنیوز ، با تلاش متخصصان و کارکنان فنی پایگاه هوایی شهید دوران شیراز یک فروند هواپیمای آموزشی Pc۶ در پایگاه هوایی شهید دوران بازآماد شد.

امیر سرتیپ دوم خلبان افشین سوریایی فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز در این خصوص گفت: با تلاش شبانه‌روزی متخصصان و کارکنان فنی این پایگاه، با ۹۲۰۰ نفر ساعت کار، یک فروند هواپیمای Pc۶ بازآماد و به ناوگان عملیاتی این پایگاه پیوست.

وی با بیان اینکه در پروسه بازآماد هواپیما‌ها شاهد اتفاق‌های خوبی هستیم که در این پایگاه رقم می‌خورد و کار‌های با کیفیتی صورت می‌پذیرد، افزود: هواپیما‌هایی که تحت نظارت و مدیریت نهاجا بازآماد و به چرخه عملیاتی وارد می‎شوند، از نظر کیفی شرایط خوبی دارند و این نشان‌دهنده همدلی و پشتکار عزیزان ما است.

وی با بیان اینکه متخصصان جوان و پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش از نظر علمی نیز دارای تخصص بسیار بالایی هستند خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط تحریم‌ها و کمبود‌هایی موجود، خوشبختانه با همت عزیزان این یگان تمامی اقدامات لازم از ساخت، تامین قطعات و تجهیزات در همین پایگاه انجام می‌شود و امیدوار هستیم این روند رو به جلو و مثبت مستمر و ادامه‌دار باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید