نفوذی مرتبط با منافقین در مجلس چه اطلاعاتی را لو داده است؟
کد خبر: 24678

نفوذی مرتبط با منافقین در مجلس چه اطلاعاتی را لو داده است؟

جزئیات جدیدی از نفوذی مرتبط با منافقین در مجلس به دست خبرنگار تسنیم رسیده است که نشان می‌دهد نقش این فرد محدود به عملیات تروریستی داعش در سال ۹۶ نبوده است.

به گزارش خودکارنیوز، روز چهارشنبه ناگفته‌هایی از عملیات تروریستی سال 96 داعش در مجلس شورای اسلامی در تسنیم منتشر شد.

بنا بر این گزارش، عوامل منافقین اطلاعات مربوط به ساختمان‌ها و مسیرهای ورود و خروج به مجلس را از طریق یک نفوذی به‌دست آورده و برای اجرای عملیات تروریستی در اختیار داعش قرار داده بودند.

فرد مرتبط با منافقین، از همراهان یکی از نمایندگان مجلس بوده که از طریق فضای مجازی با این گروهک تروریستی مرتبط شده و طی مدت ارتباط، اطلاعات طبقه‌بندی‌شده را در اختیار آنها قرار داده بود.

با این حال، جزئیات بیشتری از اطلاعاتی که این فرد به گروهک منافقین منتقل کرده است، به دست خبرنگار تسنیم رسیده است که نشان می‌دهد نقش او، محدود به عملیات تروریستی سال 96 نبوده و درواقع وی بخشی از پروژه نبرد ترکیبی علیه ایران بوده است.

IMG_20230610_110956

برخی اطلاعات ارسالی توسط فرد مذکور که به‌وسیله نرم‌افزار ایرانی بازیابی اطلاعات به‌دست آمده است

بازیابی اطلاعات گوشی نفوذی منافقین در مجلس نشان می‌دهد که وی در مدت ارتباط با سرپل این گروهک، اطلاعات دارای طبقه‌بندی را برای آنها ارسال کرده است که بخش قابل‌توجهی از این اطلاعات مربوط به حوزه‌های اقتصادی بوده است،

به‌عنوان مثال اطلاعات مربوط به مسئولین حوزه‌های اقتصادی کشور شامل نام و نام خانوادگی، سمت، سازمان محل خدمت، شماره تماس و... را که در قالب دفترچه‌های دارای طبقه‌بندی در اختیار نمایندگان بوده است از طریق پیام‌رسان تلگرام برای سرپل منافقین ارسال کرده است،

این در حالی است که مسئولین حوزه اقتصادی، یکی از اهداف عمده منافقین برای تخلیه تلفنی و جمع‌آوری اطلاعات هستند که در نهایت برای اقداماتی همچون اعمال تحریم‌های آمریکا یا کشف مسیرهای تبادلات اقتصادی ایران با دیگر کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

غیر از اطلاعات حوزه اقتصادی، بولتن‌های مربوط به حوزه‌های سیاسی و امنیتی نیز توسط این عامل نفوذی منافقین برای سرپل این گروهک تروریستی ارسال شده است.

همان‌طور که در بالا گفته شد، عامل نفوذی منافقین در مجلس چند روز قبل از حمله تروریستی 17 خرداد سال 1396 داعش به مجلس اطلاعات مربوط به مسیرهای ورود و خروج به مجلس و سطح حفاظت هر درب را در اختیار سرپل قرار داده بود که در نهایت منجر به اجرای عملیات تروریستی داعش در مجلس و شهادت و زخمی شدن 22 نفر از هموطنانمان شد.

دیدگاه تان را بنویسید