دستگیری ۲ فرد به جرم اقدام علیه امنیت ملی در اردبیل
کد خبر: 28151

دستگیری ۲ فرد به جرم اقدام علیه امنیت ملی در اردبیل

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار کرد: ۲ نفر به اتهام اقدام علیه امنیت ملی در اردبیل شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش خودکارنیوز، جلال آفاقی پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دو نفر به اتهام اقدام علیه امنیت ملی در اردبیل با اشرافیت اطلاعاتی سربازان گمنام اداره کل اطلاعات استان و اقدامات دادستانی و دستورات قضائی صادره شناسایی و بازداشت شدند.

 

وی با بیان اینکه این دو نفر مرتبط با گروهک تروریستی بودند، افزود: دستگاه‌های قضائی، اطلاعاتی و نیروهای نظامی و انتظامی استان با اشرافیت لازم با هرگونه موارد مخل امنیت به ویژه در بستر فضای مجازی برخورد عبرت‌آموز خواهد داشت.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: گروه‌های معاند از سر استیصال و درماندگی، سوءاستفاده از هیجانات دوره جوانی را با وعده و وعید و با شیطنت در دستور کار خود قرار داده‌اند.

 

آفاقی با بی‌اعتبار و پوشالی خواندن گروه‌های معاند و تشبیه آن به خانه‌های سست عنکبوت، به روش ارتباط‌گیری دو نفر دستگیر شده در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: لازم است آحاد جامعه به ویژه نوجوان و جوانان بیش از پیش در موارد حساس جامعه هوشیار و آگاه باشند.

دیدگاه تان را بنویسید