تمدید مهلت دریافت کد سابقه تحصیلی برای انتخاب رشته های بدون آزمون
کد خبر: 27308

تمدید مهلت دریافت کد سابقه تحصیلی برای انتخاب رشته های بدون آزمون

زمان دریافت کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی برای ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای تمدید شد.

به گزارش خودکارنیوز، زمان دریافت کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی برای ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دوره‌های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی مهر ماه سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دوره‌های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی مهر ماه سال ۱۴۰۲ می‌توانند کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی را از پنجره واحد خدمات الکترونیکی وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir دریافت کنند.

متقاضیان باید به موارد ذیل توجه کنند:

۱. در صورتی که قبلاً کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی را دریافت کرده‌اند، می‌توانند با همان کد برای ثبت‌نام در پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری و همچنین در دوره‌های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی مهر ماه سال ۱۴۰۲ اقدام کنند.

۲. چنانچه کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی را در اختیار ندارند، با توجه به به‌روزرسانی سامانه وزارت آموزش و پرورش، می‌توانند از روز یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ به سامانه مربوط به آدرس my.medu.ir مراجعه و پس از دریافت کد سابقه تحصیلی نسبت به انجام مراحل ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که به دلیل عدم دریافت کد ۱۹ رقمی موفق به ثبت‌نام در پذیرش این دوره‌ها نشده‌اند، زمان ثبت‌نام در پذیرش این دوره‌ها تا روز پنجشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲ تمدید می‌شود و متقاضیان می‌توانند تا تاریخ اعلام شده به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

دیدگاه تان را بنویسید