رییس پلیس آگاهی گلستان خبر داد: رهاسازی گروگان ۵۰ میلیارد ریالی بعد از ۷۸ روز
کد خبر: 23777

رییس پلیس آگاهی گلستان خبر داد: رهاسازی گروگان ۵۰ میلیارد ریالی بعد از ۷۸ روز

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان‌ از آزادی یک گروگان ۵۰ میلیارد ریالی این استان پس از ۷۸ روز خبر داد.

 به گزارش خودکارنیوز، به نقل از معاونت اجتماعی و فرهنگی فرماندهی انتظامی گلستان‌، مجتبی مروتی در خصوص جزییات این آدم‌ربایی و آزادی فرد گروگانگیر شده، اظهار کرد: گروگان مورد نظر فردی میانسالی با هویت معلوم به نام مجید بود که روز ۶ اسفند ماه توسط عده‌ای ربوده شد.

وی بیان کرد: مجید ساکن یکی از روستاهای حوزه استحفاظی شهرستان گرگان بود که در روز وقوع جرم، به بهانه درخواست آژانس و جابجایی متهمان، ربوده شد.

وی تصریح کرد: متهمان که چهار جوان نفر بودند، به نیت دریافت وجه نقد به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال از خانواده مجید، اقدام به ربودن او کردند.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان‌ گفت: با دریافت گزارش مفقود شدن فرد ربوده شده و آغاز تحقیقات و بررسی‌های اولیه، کارآگاهان این پلیس تخصصی به پدیده گروگانگیری و آدم‌ربایی و هدف شوم متهمان رسیدند.

مروتی اضافه کرد: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد، متهمان فرد ربوده شده را به استان دیگری منتقل کرده و از آنجا پیگیر نهایی کردن هدف خود هستند.

وی ادامه داد: پس از ۷۸ روز از زمان شروع این حادثه، فرد ربوده شده امروز در یک عملیات منسجم و هماهنگ، در زیرزمین یک منزل واقع در حاشیه شهرستان شهریار ردیابی و پیدا و رهاسازی شد و از دست گروگان‌گیران نجات یافت.

وی خاطرنشان کرد: هر چهار فرد متهم این گروگانگیری و آدم‌ربایی در یک عملیات غافلگیرانه در تله پلیس گرفتار شدند.

دیدگاه تان را بنویسید