فولاد خوزستان ۰ - ۱ الهلال عربستان/ حذف نماینده ایران با شکست مقابل مدافع عنوان قهرمانی
کد خبر: 21432

فولاد خوزستان ۰ - ۱ الهلال عربستان/ حذف نماینده ایران با شکست مقابل مدافع عنوان قهرمانی

تیم فولاد خوزستان با شکست یک صفر مقابل الهلال عربستان از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

 

به گزارش خودکارنیوز، تیم‌های فولاد خوزستان و الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه الجنوب قطر به مصاف هم رفتند که که نماینده کشورمان با یک گل لحظات پایانی شکست خورد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.

ترکیب فولاد:

کریستوفر کنت، مهدی شیری، ساسان انصاری، حمید بوحمدان، احسان پهلوان (۷۱- علیرضا کوشکی)، روبرتو تورس، عارف آقاسی، امین حزباوی، وحید حیدریه، سینا مریدی (۶۲- محمد آبشک) و اشکان دژاگه (۷۱- سعید واسعی)

سرمربی: حمیدرضا رجبی

ترکیب الهلال:

عبدالله المعیوف، علی البلیهی، جانگ هیون‌سو، حمد الیامی، ناصر الدوسری (۴۶- سعود عبدالحمید)، سلمان الفرج (۷۵- صالح الشهری)، گوستاوو کوئلار، محمد کنو، سالم الدوسری، لوکاس ویتو و موسی مارگا

 لحظات حساس:

دقیقه ۴: اولین فرصت بازی را الهلال با ارسال یک کرنر به روی دروازه فولاد ایجاد کرد که توپ را مدافعین فولاد دفع کردند.

دقیقه ۶: پاس تو در و دیدنی موسی مارگا پیش از آنکه به ویتو برسد را عارف آقاسی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۱۰: ارسال زمینی و تند و تیز موسی مارگا در آستانه رسیدن به سلمان الفرج بود که آقاسی با یک تکل به موقع، توپ را راهی کرنر کرد و مانع از رسیدن توپ به کاپیتان الهلال شد.

دقیقه ۱۳: روی چند پاس تک ضرب، بازیکنان الهلال موفق شدند عمق خط دفاعی فولاد را باز کنند که شوت کم جان ویتو را کریستوفر کنت مهار کرد.

دقیقه ۱۴: ارسال دیدنی روبرتو تورس در دهانه دروازه به بوحمدان رسید، ولی ضربه سر بسیار بد این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵: فولاد بلافاصله یک فرصت فوق‌العاده را از دست داد. روی اشتباه مدافعین الهلال و پاس بوحمدان به احسان پهلوان، او وارد محوطه جریمه شد که ضربه زمینی او را عبدالله المعیوف با پا مهار کرد تا این موقعیت استثنایی از دست برود.

دقیقه ۱۶: روی یک ارسال از سمت چپ، عبدالله المعیوف پس از خروج از دروازه مرتکب اشتباه شد که توپ به روبرتو تورس رسید و شوت روی پا و محکم این بازیکن را المعیوف دور کرد تا این موقعیت بسیار خوب نیز از دست برود.

دقیقه ۳۶: بازیکنان الهلال وارد محوطه جریمه فولاد شدند، اما استقامت بسیار خوب عارف آقاسی مانع از شکل‌گیری موقعیت برای آن‌ها شد.

دقیقه ۳۸: فرار تند و تیز ساسان انصاری از سمت چپ می‌توانست موقعیت خوبی را برای این تیم خلق کند، ولی ضربه او با برخورد به مدافع حریف راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۴: بازیکنان الهلال یک بار دیگر از سمت راست موقعیتی را خلق کردند که پاس عرضی مارگا از همه عبور کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۴۸: روی یک ارسال از سمت چپ، احسان پهلوان دچار اشتباه بزرگی شد و نتوانست با سر توپ را دفع کند که سعود عبدالحمید نیز از موقعیت پیش آمده نهایت استفاده را برد و توپ را به دهانه دروازه فرستاد که کریستوفر کنت پیش از مارگا با یک شیرجه بلند توپ را به زیبایی دفع کرد.

دقیقه ۴۹: حرکت تند و تیز انصاری در عمق و ارسال او، پس از چند رفت و برگشت در پشت محوطه جریمه به سینا مریدی رسید که شوت روی پای این بازیکن با برخورد به مدافعان الهلال راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۱: ساسان انصاری روی یک فرار تند و تیز و دیدنی از قلب خط دفاعی الهلال عبور کرد و در شرایطی که نزدیک بود به سمت دروازه المعیوف پیش برود، با خطای محمد کنو سرنگون شد و داور نیز این بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد. ضربه کاشته را تورس مستقیم به سمت دروازه زد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۳: ارسال خطرناک بازیکنان الهلال از سمت راست را عارف آقاسی به زیبایی دفع کرد و مانع از سر زنی مهاجمان حریف شد.

دقیقه ۶۴: یک سیو بزرگ از کریستوفر کنت فولاد را نجات داد. پس از اینکه سالم الدوسری وارد محوطه جریمه شد، مدافعان فولاد روی پای او رفتند که توپ پشت محوطه جریمه به لوسیانو ویتو رسید و شوت بسیار خوب او را سنگربان اتریشی فولاد با واکنشی دیدنی دفع کرد و دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه ۶۶: لوسیانو ویتو یک بار دیگر از پشت محوطه جریمه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۶: لوسیانو ویتو یک بار دیگر از پشت محوطه جریمه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۱: یک فرصت فوق العاده برای فولاد به شکلی باورنکردنی از دست رفت! ارسال کرنر تورس در محوطه جریمه به محمدامین حزباوی رسید که ضربه سر دیدنی این مدافع پیش تاخته با بدشانسی تمام به تیرک دروازه الهلال برخورد کرد و در ادامه نیز ضربه خود حزباوی با فاصله از بالای دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه ۸۰: یک ضربه کاشته برای فولاد به دست آمد که این ارسال با ضربه سر محمدامین حزباوی همراه شد و توپ او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۲: وحید حیدریه پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

الهلال یک – فولاد صفر (دقیقه ۸۷: موسی مارگا): روی یک غافلگیری و پاس زمینی صالح الشهری به موسی مارگا در سمت راست، او از خط دفاعی فولاد عبور کرد و در شرایطی که کریستوفر کنت نیز از دروازه خارج شده بود، ضربه زمینی و دقیق مارگا به گوشه دروازه رفت و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

در نهایت فولاد با این شکست از دور رقابتها کنار رفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید