پشیمانی النصر از جذب رونالدو
کد خبر: 23259

پشیمانی النصر از جذب رونالدو

رئیس باشگاه النصر علیه ابرستاره پرتغالی موضع گیری کرد.

به گزارش خودکارنیوز، کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی زمستان گذشته در اقدامی غافلگیرکننده راهی لیگ برتر فوتبال عربستان شد و به تیم النصر پیوست.

نکته جالب در این انتقال رقم باورنکردنی سعودی ها برای رونالدو است. ابرستاره پرتغالی در سن 38 سالگی دستمزد سالیانه 200 میلیون یورو به جیب می‌زند و این رقم گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال شد.

رونالدو این روزها شرایط بدی در عربستان دارد و زمزمه هایی از ترک ریاض شنیده می شود. النصر در جام ها یکی پس از دیگری با رونالدو ناکام می ماند و این شرایط بد ابرستاره پرتغالی را کلافه کرده است.

مسلی آل معمر رئیس باشگاه النصر شنیده می شود از سمتش استعفا کرده و در جدیدترین اظهاراتش علیه ابرستاره پرتغالی صحبت کرده و جذب رونالدو را یکی از فریب های بزرگ زندگی اش نامید.

این مسئول اصلی انتقال رونالدو به عربستان با ابراز پشیمانی، گفت: دوباره در عمرم فریب خوردم. بار اول وقتی بود که 3 سیخ کباب خواسته بودم ولی به من دو سیخ دادند. دومین بار امضای قرارداد با کریستیانو رونالدو بود!

به نظر می رسد آینده رونالدو در فوتبال عربستان در هاله ای از ابهام قرار دارد. ابرستاره پرتغالی رقم باورنکردنی از سعودی ها به جیب زده ولی تا الان نتوانسته موفقیتی برای تیم شهر ریاض داشته باشد و بعد از حذف از 3 جام تنها قهرمانی در لیگ مانده که در این رقابت ها هم با کسب نتایج ضعیف امیدشان کمرنگ شده است.

دیدگاه تان را بنویسید