قهرمان آسیا: فدراسیون دوچرخه‌سواری به جای تجهیزات به ما انبار خالی نشان می‌دهد
کد خبر: 27605

قهرمان آسیا: فدراسیون دوچرخه‌سواری به جای تجهیزات به ما انبار خالی نشان می‌دهد

مهدی محمدی دارنده مدال طلا قهرمانی آسیا در ماده تعقیبی ۴ هزار متر پارادوچرخه سواری گفت: در شرایطی برای بازی‌های پاراآسیایی تمرین می‌کنم که فدراسیون دوچرخه سواری از دادن تجهیزات به ورزشکاران پارا دریغ می‌کند و مرتب بهانه می‌آورند.

به گزارش خودکارنیوز، مهدی محمدی اظهار کرد: در شرایطی من به همراه بهروز فرزاد، رضا رشنو و محمد دلیر به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین اعزام می‌شویم که فدراسیون دوچرخه‌سواری حمایت لازم را از ورزشکاران اعزامی ندارد و از دادن تجهیزات به ما دریغ می‌کند، به طوری که ۳ ماه است درخواست فرمان برای دوچرخه پیست در ماده تعقیبی ۴هزار متر کرده‌ام اما به من می‌گویند فرمان گم شده و نمی‌توانیم پیدا کنیم.

وی گفت: بارها به وفایی مدیر تیم‌های ملی دوچرخه سواری درخواست خود را برای دریافت فرمان به شکل های مختلف اعلام کردیم اما مرتب بهانه تراشی می‌کنند و انبار خالی را به ما نشان می‌دهند که تجهیزات نداریم.

دارنده مدال طلا قهرمانی آسیا در ماده تعقیبی ۴ هزار متر تصریح کرد: اگر فدراسیون الان امکانات و تجهیزات در اختیار ما قرار نمی‌دهد چه زمانی می‌خواهد این تجهیزات را به ما بدهد. برای تمرین در ۴ هزار متر پیست مجبور شدم یک فرمان معمولی از دوستم قرض بگیرم تا تمریناتم را انجام دهم که البته این فرمان به درد مسابقه نمی‌خورد. واقعا نمی‌دانم فدراسیون می‌خواهد فرمان پیست را در روز مسابقات در اختیار ورزشکاران پارا قرار دهد که البته در آن برهه دیگر به درد من نمی‌خورد، باید تجهیزات قبل از مسابقات در اختیار ملی‌پوشان گذاشته شود که به تمرین با آن عادت کنیم.

محمدی ادامه داد: در حال حاضر نه تنها من بلکه سایر دوچرخه سواران اعزامی با نگرانی و استرس از نبود تجهیزات تمرینات خود را برای شرکت در بازی های پاراآسیایی دنبال می‌کنند به امید این که فدراسیون دلش به حال ما بسوزد تا تجهیزات در اختیار ما قرار دهد، انگار مدال ما برای آن ها ارزشی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: هر بار از فدراسیون درخواست تجهیزات می‌کنیم به جای دادن تجهیزات، انبار خالی به ما نشان می‌دهند و می‌گویند تجهیزات نداریم در حالی که یک ماه پیش انبار آن ها برای مسابقات قهرمانی آسیا پر از تجهیزات بود اما الان که ما می‌خواهیم می‌گویند تجهیزات نداریم.

ملی پوش پارادوچرخه سواری در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا در جاده هم مشکل تجهیزات دارید؟ اظهار کرد: خدا را شکر در جاده چند سال پیش با هزینه‌ی شخصی دوچرخه جاده را تهیه کردم و مشکلی از این نظر ندارم. بهروز فرزاد چند ماهی است که از فدراسیون درخواست دوچرخه تایم تریل کرده اما تا به امروز پاسخ مثبتی از فدراسیون دریافت نکرده، واقعا دوچرخه سواران پارا از نظر تجهیزات در بلاتکلیفی قرار دارند و فدراسیون دوچرخه سواری همکاری لازم را با ورزشکاران اعزامی ندارد.

دیدگاه تان را بنویسید