سرمربی جدید فولاد از اسپانیا می‌آید
کد خبر: 27726

سرمربی جدید فولاد از اسپانیا می‌آید

فولاد خوزستان پس از سه باخت پیاپی در لیگ برتر علیرضا منصوریان را از سمتش اخراج کرد و در دیدار با پرسپولیس هدایت این تیم به احمد آل نعمه و اولی گلادیسون سپرده شد که بازهم قرمزهای اهوازی شکست خوردند.

به گزارش خودکارنیوز به نقل از ورزش سه، از اهواز خبر می‌رسد خوان ایگناسیو مارتینز سرمربی ۵۹ ساله اسپانیایی به عنوان سرمربی جدید انتخاب شده و قرار است به همراه دو دستیار اسپانیایی روز چهارشنبه به اهواز بیاید. اولی گلادیسون به عنوان مربی بدنساز و نادر غبیشاوی به عنوان مربی گلرها کارشان را ادامه خواهند داد و هنوز تکلیف مربیان بومی کادرفنی قبلی مشخص نشده است.

ایناسیو سابقه حضور در لالیگا را با تیم‌های لوانته، وایادولید و آلمریا را در بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ دارد و پس از آن به لیگ چین پیوست. او در تیم‌های شانگهای شنژین و میژو میژیان چین نیز سابقه کار دارد.  

این مربی اسپانایایی پس از چین به لیگ کویت رفت و هدایت العربی را پذیرفت و پس از ۶ بازی و ۳ باخت و ۳ تساوی از کارش اخراج شد. او در سال ۲۰۲۰ با ساراگوسا در سگوندا لیگ اسپانیا حضور داشت و با این تیم به رتبه‌های پانزدهم و دهم رسید. حالا او باید به اهواز بیاید و هدایت فولاد بحران زده را بر عهده بگیرد تا این تیم را از قعر جدول جدا کند.

به نظر می‌رسد معارفه این مربی روز چهارشنبه در اهواز انجام شود و تمرینات نیز با تصمیم این سرمربی دنبال گردد، البته اگر اتفاق خاصی در این دوروز نیفتد.

دیدگاه تان را بنویسید