نیروی هوایی ۲ - سپاهان ۲/ توقف شاگردان مورایس در اولین گام+ ویدئو
کد خبر: 28244

نیروی هوایی ۲ - سپاهان ۲/ توقف شاگردان مورایس در اولین گام+ ویدئو

تیم فوتبال سپاهان در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل نیروی هوایی عراق متوقف شد.

به گزارش خودکارنیوز، تیم فوتبال سپاهان در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در فرانسو حریری میهمان نیروی هوایی عراق بود که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

طلایی پوشان اصفهان در گروه سوم فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در کنار نیرو هوایی عراق با تیم های الاتحاد عربستان، آلمالیق ازبکستان هم گروه هستند.

ترکیب نیروی هوایی عراق: محمد حمید، حمود مشعان (۷۶ - محمد قاسم)، رسلان حنون، محمد مادیرا، ابراهیم بایش، همان طارق، فرانکو اوتشو، سعید عبدالامیر، احمد السروری (۷۱ - معروفی)، علی جاسم، سامسون ( ۷۱- محمد عبدالرحیم).

ترکیب سپاهان ایران: پیام نیازمند، میلاد زکی‌پور، رامین رضاییان، محمد دانشگر، نیلسون جونیور، محمد قربانی، محمد کریمی (۹۳ - سیاوش یزدانی)، محمدجواد حسین‌نژاد (۷۰ - رضا شکاری)، رضا اسدی (۹۳ - آریا یوسفی)، فرشاد احمدزاده.

 

نیرو هوایی عراق ۲ – سپاهان ۲

زمان: ۱۹:۳۰

 

مکان: ورزشگاه فرانسو حریری اربیل

گل‌ها: علی جاسم از نیروی هوایی (۲۷، ۸۸) - محمد دانشگر (۳۰) و محمد قربانی (۶۶) از سپاهان

کارت زرد: ابراهیم بایش از نیروی هوایی - نیلسون جونیور از سپاهان

کارت قرمز: -

 

شرح بازی

با گذشت کمتر از ۱۰ دقیقه از شروع بازی پس از لو رفتن توپ حسین‌نژاد، موقعیت خطرناکی برای بازیکنان نیروی هوایی عراق به وجود آمد که ضربه علی جاسم با واکنش نیازمند به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۴ ضربه ایستگاهی رامین رضاییان با عکس‌العمل خوب محمد حمید، دروازه‌بان تیم میزبان همراه شد و در ادامه به ضد حمله برای نیروی هوایی تبدیل شد. این ضد حمله تبدیل موقعیت تک به تک شد اما نیازمند در دو مرحله واکنش نشان داد و اجازه ورود توپ به دروازه را نداد.

 

*گل اول نیروی هوایی در دقیقه ۲۷ با ضربه علی جاسم و برخورد توپ به محمد دانشگر و با تغییر جهت وارد دروازه پیام نیازمند شد.*

* گل اول سپاهان سه دقیقه بعد به ثمر رسید. پس از سانتر رامین رضاییان از سمت راست، دانشگر از شلوغی دروازه و اشتباه دروازه‌بان نیروی هوایی استفاده کرد و گل تساوی را به ثمر رساند.*

در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه اول دو شوت سرکش از رضا اسدی و در برگشت میلاد زکی پور با واکنش محمد حمید همراه شد و این دروازه اجازه ورود توپ به دروازه‌اش را نداد.

* گل دوم سپاهان در دقیقه ۶۶ توسط محمد قربانی به ثمر رسید. پاس در عمق محمد کریمی در محوطه جریمه به محمد قربانی رسید و ضربه فنی این بازیکن وارد دروازه تیم میزبان شد تا شاگردان مورایس از حریف خود پیش بیفتند. *

در دقیقه ۷۲ خروج ناموفق نیازمند باعث شد بازیکنان نیروی هوایی در موقعیت خطرناکی قرار بگیرند اما ضربه آنها در موقعیت دروازه خالی با اختلاف اندک از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

در ادامه حملات نیروی هوایی نفوذ این تیم و برخورد توپ با محمد قربانی تغییر جهت داد و به شکلی خطرناک توسط پیام نیازمند مهار شد.

* گل دوم نیروی هوایی در دقیقه ۸۸ توسط علی جاسم با یک ضربه بغل پا در نفوذ از سمت چپ محوطه جریمه سپاهان و از زاویه بسته به ثمر رسید.*

دیدگاه تان را بنویسید