نساجی خشن‌ترین تیم لیگ قهرمانان/ آمار بالای اخراج در تیم شمالی
کد خبر: 29074

نساجی خشن‌ترین تیم لیگ قهرمانان/ آمار بالای اخراج در تیم شمالی

تیم فوتبال نساجی در پایان هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در هر دو منطقه غرب و شرق عنوان خشن ترین تیم را به خود اختصاص داد.

به گزارش خودکارنیوز ، تیم‌های فوتبال نساجی و مومبای سیتی هند سه شنبه ۷ آذر در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری ۲ بر صفر تیم نساجی به پایان رسید.

در این دیدار، امیرمهدی جان ملکی مدافع تیم نساجی که زمینه ساز گل اول تیم خود بود در دقیقه ۶۸ با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد. جان ملکی سومین بازیکن نساجی است که در ۵ هفته از برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج می‌شود. پیش از او، امیرمحمد هوشمند در دیدار رفت مقابل الهلال و صابر حردانی در دیدار رفت برابر نوبهار ازبکستان از زمین بازی اخراج شده بودند.

نساجی با آمار ۳ بازیکن اخراجی در ۵ هفته، به عنوان خشن‌ترین تیم این مسابقات در هر دو منطقه غرب و شرق آسیا انتخاب شد. بعد از نساجی، تیم‌های ووهان تری واترز چین، سپاهان، الدحیل قطر، الشاجه امارات و هانوی ویتنام هر کدام با دو اخراجی در رده دوم قرار دارند.

تیم نساجی در آخرین بازی خود در این رقابت‌ها، روز دوشنبه ۱۳ آذر باید در ریاض عربستان به مصاف الهلال برود. دیدار رفت دو تیم با برتری ۳ بر صفر نماینده عربستان همراه بود.

دیدگاه تان را بنویسید