ترکیب منتخب دور اول جام ملت‌های آسیا بدون حضور حتی یک ایرانی!
کد خبر: 29396

ترکیب منتخب دور اول جام ملت‌های آسیا بدون حضور حتی یک ایرانی!

ترکیب منتخب دور اول جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد که در بین اسامی هیچ بازیکن ایرانی دیده نمی شود.

به گزارش خودکارنیوز ، دور اول رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ شامگاه سه شنبه ۲۶ دی در حالی به پایان رسید که تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی خود شامگاه یکشنبه ۲۴ دی رو در روی تیم فلسطین قرار گرفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد.

در پایان دور اول، کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC اقدام به معرفی تیم منتخب نمود که در کمال تعجب هیچ بازیکنی از ایران در آن دیده نمی‌شود.

در خط دروازه برشام از قطر؛ در خط دفاع: عزیز بهیچ از استرالیا، احمد الخمیسی از عمان، علی البلیهی از عربستان، عبدالرحمن ویس از سوریه؛ در خط هافبک: لی کانگ این از کره جنوبی، هوانگ این بئوم از کره جنوبی، توکامی مینامینو از ژاپن و کرایگ گودوین از استرالیا و در خط حمله: اکرم عفیف از قطر و سوپاچای چایدد از تایلند ۱۱ بازیکن منتخب دور اول را تشکیل می‌دهند.

سامان قدوس با وجود اینکه توانست در دیدار برابر فلسطین دو پاس گل برای بازیکنان ایران فراهم ساز جایی در ترکیب منتخب نداشت و تیم‌های استرالیا و کره جنوبی هر کدام با داشتن دو نماینده بیشترین بازیکن را در تیم منتخب دارند.

ترکیب منتخب دور اول جام ملت های آسیا بدون حضور حتی یک ایرانی!

 

دیدگاه تان را بنویسید