اعلام وضعیت آماده‌باش در سفارتخانه‌های اسرائیل
کد خبر: 29315

اعلام وضعیت آماده‌باش در سفارتخانه‌های اسرائیل

بعد از آماده‌باش ارتش و نهادهای نظامی اسرائیل، شبکه تلویزیونی کان امروز پنجشنبه خبر داد تل‌آویو از همه سفارتخانه‌هایش خواسته سطح هوشیاری خود را افزایش دهند.

به گزارش خودکارنیوز، آماده‌باش ارتش و تقویت سامانه گنبد آهنین در مرز با لبنان و حالا آماده‌باش سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی در سراسر جهان، بخشی از تکاپوی اسرائیل در روزهای اخیر در بحبوحه تهدید به انتقام از سوی حماس و حزب‌الله است. 

شبکه تلویزیونی کان اسرائیل امروز پنجشنبه گزارش داد «از همه سفارتخانه‌ها و نهادهای اسرائیلی و یهودی خواسته شد تا سطح هوشیاری خود را افزایش دهند»؛ اقداماتی که بعد از ترور نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس صالح العاروری در حمله پهپادی سه‌شنبه به دفتر این جنبش در بیروت انجام می‌شود.

دبیرکل حزب‌الله لبنان سید حسن نصرالله در سخنرانی شب گذشته گفت «ترور شیخ صالح العاروری جنایتی خطرناک است که بدون پاسخ و مجازات نخواهد بود. گذر روزها و شب‌ها و میدان جنگ است که این را ثابت خواهد کرد».

حزب‌الله لبنان ۲۵ آذر و در هفتادویکمین روز جنگ غزه با انتشار جدیدترین آمار از عملکرد خود در جبهه شمالی رژیم صهیونیستی، از درهم کوبیدن ۵۹ مقر و پایگاه نظامی اسرائیل خبر داد.

رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند تل‌آویو امروز علاوه بر سفارتخانه‌ها، از نیروی هوایی و نیروهای مستقر در مرز با لبنان خواست سطح آماده‌باش خود را افزایش دهند. کابینه امنیتی اسرائیل هم قرار است امشب در نشستی ویژه تحولات جاری پس از ترور العاروری را بررسی کند. 

دیدگاه تان را بنویسید