برداشت «پل حافظ» به نوروز ۱۴۰۳ موکول شد
کد خبر: 22870

برداشت «پل حافظ» به نوروز ۱۴۰۳ موکول شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: با توجه به اینکه برداشت پل حافظ باید در ایام تعطیلات انجام شود، در صورت پایان و تأیید مطالعات، نوروز ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.

به گزارش خودکارنیوز، عباس شعبانی با بیان اینکه معاونت فنی و عمرانی شهرداری آمادگی داشت که برداشت پل حافظ در نوروز امسال عملیاتی شود، اظهار کرد: ما در این راستا استعلامی از معاونت حمل و نقل و ترافیک انجام دادیم، اما از ما برای مطالعات ترافیکی بیشتر زمان خواستند.

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران همچنین خاطرنشان کرد: بر اساس آنچه معاونت حمل و ترافیک اعلام کرده، باید مطالعات ترافیکی بیشتری صورت بگیرد که بدانیم این منطقه آیا به زیرگذر نیاز دارد یا خیابان طالقانی باید دو طرفه شود یا خیر؟

 

وی با بیان اینکه تصمیم‌گیری در خصوص مباحث ترافیکی در حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک است، یادآور شد: اگر این مطالعات به پایان رسیده بود، ما در ایام نوروز آماده بودیم و برداشت پل را انجام می‌دادیم.

 

بنا براعلام سایت شهر،‌ شعبانی با اعلام اینکه اگر امسال مطالعات را تکمیل کنند و به ما ارائه دهند، نوروز سال آینده عملیات عمرانی آن انجام خواهد شد، گفت: برداشت پل فرصتی همچون تعطیلات نیاز دارد؛ چراکه نباید شهر با مشکلات ترافیکی ناشی از اجرای این پروژه مواجه شود.

دیدگاه تان را بنویسید