فوت ۷ عضو یک خانواده در سانحه رانندگی در محور میناب - سیریک
کد خبر: 23811

فوت ۷ عضو یک خانواده در سانحه رانندگی در محور میناب - سیریک

فرماندار میناب از وقوع یک حادثه تلخ در محور میناب به سیریک خبر داد و گفت: مطابق گزارش ارائه شده متاسفانه در این حادثه ۷ عضو یک خانواده جان باختند.

  1.  به گزارش خودکارنیوز، مجید سلحشور در گفت‌وگو با  تسنیم اظهار داشت: عصر امروز در پی تصادف یک دستگاه خودروی نیسان با پژو 405، متاسفانه 6 نفر از هم وطنان در محور میناب به سیریک، در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند. 

وی افزود: در این حادثه که در کلاوی سیریک رخ داده، 2 نفر نیز مصدوم و به بیمارستان میناب منتقل شدند که متاسفانه آنها نیز فوت کردند.

به گفته سلحشور، 7 فوتی این حادثه اعضای یک خانواده بودند و فوتی دیگر، راننده خودروی نیسان بوده که این حادثه تلخ را رقم زد.

سرهنگ مهدی نیکبخت فرمانده پلیس راه هرمزگان هم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه در پی انحراف به چپ خودرو نیسان و برخورد با یک دستگاه خودروی 405 به وقوع پیوست که متاسفانه موجب جان باختن 8 نفر شد. 

گفتنی است هرمزگان در هفته‌های اخیر شاهد وقوع چندین تصادف در شرق و غرب این استان بوده که متاسفانه موجب جان باختن شمار زیادی از افراد شده است، در مسیر شرق استان خطرات زیادی در کمین رانندگان وجود دارد که خطر برخورد با خودروهای شوتی سوخت‌بر، قاچاقچیان احشام و برخورد با شتر از مهم‌ترین این خطرات است.

دیدگاه تان را بنویسید