فوت 2 نفر بر اثر صاعقه در ایلام
کد خبر: 23999

فوت ۲ نفر بر اثر صاعقه در ایلام

روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام از وقوع سه حادثه صاعقه زدگی و فوت ۲ نفر به دنبال بارش های عصر امروز خبر داد.

به گزارش خودکارنیوز، محسن ویسی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عصر دیروز همزمان با شروع بارندگی ها، طی تماس های تلفنی با مرکز دیسپچ اورژانس ایلام سه مورد صاعقه زدگی در ارتفاعات شهرستان ایوان(بخش زرنه)،شهرستان سیروان(منطقه امامزاده سید محمد) و شهرستان ملکشاهی(روستای انجیر به سمت روستای اما) اعلام شد که برای هرکدام نزدیکترین پایگاه ۱۱۵ این مناطق ، جهت ارزیابی صحنه و مصدوم اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی اورژانس ایلام افزود: پس از رسیدن کارشناسان اورژانس بر بالین مددجوی شهرستان ایوان و سیروان و انجام معاینات لازم، آنها فاقد علائم حیاتی بوده و عملیات احیا قلبی و ریوی پیشرفته در سریعترین زمان ممکن برای هردوی آنها آغاز گردید.

وی تصریح کرد: مصدومین این دو حادثه در حین احیا به مراکز درمانی منتقل شده اما متاسفانه عملیات احیا ناموفق بوده و این حادثه باعث فوت هردو نفر میگردد.

ویسی ادامه داد:حادثه سوم که در محدوده شهرستان ملکشاهی اتفاق افتاده است خوشبختانه تلفات جانی نداشته و مددجو به برای ارزیابی های تکمیلی به مرکز درمانی منتقل شده است.

دیدگاه تان را بنویسید