عامل حمله به نیروهای نظامی و انتظامی در مرز سراوان به هلاکت رسید
کد خبر: 28064

عامل حمله به نیروهای نظامی و انتظامی در مرز سراوان به هلاکت رسید

فرمانده مرزبانی فراجا از هلاکت شرور سابقه‌دار عامل حمله به نیروهای نظامی و انتظامی در مرز سراوان و کشف ۶۲۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش خودکارنیوز، به نقل از مرزبانی سیستان و بلوچستان، سردار احمدعلی گودرزی روز چهارشنبه اظهارکرد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزبانان استان از فعالیت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در مرزهای سراوان مطلع و با اجرای عملیاتی برنامه ریزی شده و هدفمند، موفق به کشف مواد مخدر شدند.

وی افزود: بعد از چند شبانه روز کار اطلاعاتی و شناسایی محل تردد احتمالی قاچاقچیان، دلاورمردان هنگ مرزی سراوان با تسلط اطلاعاتی نسبت به کنترل و انسداد مسیرهای تردد قاچاقچیان اقدام و با انجام عملیاتی مسلحانه، هدفمند و سریع، موفق به زمین‌گیر کردن قاچاقچیان و هلاکت یک نفر از آنان شدند.

فرمانده مرزبانی فراجا ادامه داد: در این عملیات سنگین و در درگیری مسلحانه مقدار ۶۲۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش و تعداد ۲ قبضه سلاح جنگی به همراه ۱۱ تیغه خشاب و ۲۳۱ فشنگ مربوطه و یک دستگاه خودرو هایلوکس کشف شد.

وی اظهار کرد: پس از احراز هویت و استعلام های بعمل آمده از سوابق فرد به هلاکت رسیده محرز شد، شرارات های معدوم "صابهان شهنوازی" معروف به صاحب خان گمشادزهی که مدت هاست در حمله به نیروهای نظامی و انتظامی شرکت گسترده داشته و یکی از عوامل شهادت ۲۱ نفر از کارکنان فراجا و همچنین عامل زخمی شدن تعدادی دیگر از همکاران بوده است.

گفتنی است؛ شرور مذکور سابقه قتل و گروگانگیری مسلحانه تعدادی از مردم مرزنشین را نیز در پرونده خود دارد.

دیدگاه تان را بنویسید