مرگ دردناک ۴ عضو خانواده نوشهری در آتش‌سوزی خانه
کد خبر: 27855

مرگ دردناک ۴ عضو خانواده نوشهری در آتش‌سوزی خانه

رئیس سازمان آتش نشانی نوشهر حریق سیم برق را دلیل آتش سوزی یک واحد مسکونی و فوت چهار نفر از اعضای یک خانواده در نوشهر اعلام کرد.

به گزارش خودکارنیوز، حسین سمرقندی ظهر جمعه در گفتگو با خبرنگاران درباره آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در بامداد جمعه اظهار داشت: در ساعت ۳ و ۵۵ دقیقه بامداد جمعه طی تماس یکی از اهالی محل با سازمان آتش نشانی مأموران برای اطفای حریق به محل اعزام شدند که متأسفانه به دلیل چوبی بودن سقف منزل و فرسوده بودن ساختمان ویلایی، حریق به سرعت گسترش یافت و منجر به خفگی و فوت چهار نفر از اهالی منزل شد. 

سمرقندی اظهار داشت: بر اساس نظر کارشناسی مأموران آتش نشانی این حادثه نیم ساعت قبل از تماس اهالی محل با آتش نشانی یعنی حوالی ساعت ۳.۳۰ بامداد اتفاق افتاد که به دلیل خواب بودن اعضای خانواده منجر به خفگی و فوت آنها شد.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری نوشهر همچنین تصریح کرد این اتفاق به دلیل فرسودگی سیم کشی برق ساختمان بوده که منجر به ذوب شدن کابل برق کولر بر روی سقف ساختمان گردید.

وی تاکید کرد هموطنان عزیز در استفاده از وسایل برقی و نصب کابل‌های فشار بالا مثل کابل کولر حتماً از کارشناسان این حوزه استفاده نمایند تا شاهد حوادث تلخ این چنینی نباشیم

اسامی افراد فوت شده شامل حامد آزادیان ۳۸ ساله، سکینه مهدی تبار ۳۵ ساله، زهرا آزادیان ۱۱ ساله و کلاس پنجم، آوینا آزادیان ۷ ساله کلاس اول ابتدایی است.

دیدگاه تان را بنویسید