رکورد پروازهای فرودگاه مشهد در روزهای پایان صفر شکست
کد خبر: 28176

رکورد پروازهای فرودگاه مشهد در روزهای پایان صفر شکست

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی از رکوردشکنی فرودگاه مشهد در تعداد نشست و برخاست پروازها پس از کرونا خبر داد.

به گزارش خودکارنیوز، محمود امانی‌بنی در مشهدمقدس از رشد پروازها و افزایش مسافران مشهد در ایام پایانی ماه صفر امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: تعداد سفرهای هوایی و زائران جابه‌جا شده در فرودگاه مشهد طی روزهای پایانی ماه صفر امسال، در تعداد پروازها و مسافران نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش قابل توجهی همراه شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی افزود: براین اساس، تعداد پروازها در این ایام نسبت به مدت مشابه (ایام پایانی ماه صفر سال 1401) 15 درصد افزایش یافته و در این ایام تعداد مسافرانی که توسط ناوگان هوایی به مشهد مقدس سفر کردند 30 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسیده است.

امانی‌بنی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر برای امروز (شنبه 25 شهریورماه 1402) نیز 200 پرواز به‌منظور تسهیل تردد زائران علی بن موسی الرضا(ع) در نظر گرفته شده و همچنین تعداد مسافرانی که امروز توسط ناوگان هوایی در مشهد جابه‌جا خواهند شد، 31 هزار مسافر پیش‌بینی شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی تصریح کرد: زائران علی بن موسی الرضا(ع) توجه داشته باشند که بلیت پروازهای فوق‌العاده به مقصد مشهد مقدس از طریق سایت‌های رسمی و با نرخ مصوب به فروش می‌رسد.

وی یادآور شد: فرودگاه مشهد در دهه آخر صفر امسال ضمن برپایی 3 موکب با اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی اعم از سرود، تئاتر خیابانی، دمام‌زنی و غیره به استقبال از زائران رضوی رفت.

دیدگاه تان را بنویسید