کشف و توقیف ۵۲ قبضه سلاح قاچاق در سرپل‌ ذهاب
کد خبر: 24097

کشف و توقیف ۵۲ قبضه سلاح قاچاق در سرپل‌ ذهاب

رییس دادگستری سرپل‌ذهاب گفت: ۵۲ قبضه سلاح قاچاق و غیرمجاز از نوع کلت کمری و اسلحه شکاری در این شهرستان با انجام ۲ عملیات جداگانه کشف و توقیف شد.

به گزارش خودکارنیوز، محمدحسین حیدری رییس دادگستری سرپل‌ذهاب اظهار کرد: این سلاح‌ها شامل ۳۶ قبضه کلت کمری به همراه ۶۰ تیغه خشاب و ۱۶ قبضه سلاح شکاری است که با هوشیاری و رصد اطلاعاتی نیروهای خدوم و زحمتکش مرزبانی در مرزهای این شهرستان کشف و توقیف شده است.

وی ادامه داد: این سلاح‌ها طی ۲ فقره عملیات کشف شد که در رابطه با این کشفیات سه نفر متهم شناسایی و دستگیر و با دستور قضایی روانه زندان شدند.

رییس دادگستری سرپل‌ذهاب گفت: نیروهای مرزبانی و پلیس با اقتدار و هوشیاری مرزهای ما را رصد می‌کنند و در صورت مشاهده موردی با اشراف اطلاعاتی با آن برخورد جدی و قاطع می کنند.

وی ادامه داد: دستگاه قضا نیز در برخورد با عاملان ناامنی از جمله قاچاق سلاح هیچگونه مماشاتی ندارد و در این رابطه با قاطعیت پیگیری می‌کند.

حیدری به تمام افرادی که در دام قاچاق سلاح گرفتار شده‌اند هشدار داد و گفت: دستگاه قضایی در این رابطه با جدیت تمام و با قاطعیت و بدون هیچگونه اغماضی برخورد می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید