رحیم‌پور ازغدی: خواهید دید 10 سال دیگر چگونه جهان دگرگون خواهد شد
کد خبر: 29257

رحیم‌پور ازغدی: خواهید دید ۱۰ سال دیگر چگونه جهان دگرگون خواهد شد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به عملیات طوفان الاقصی گفت: هرچه برای ناامیدکردن یا ترساندن ملت‌ها از مقاومت لازم است، در بساط دشمن بود اما با یک طوفان، همه چیز بهم ریخت.

به گزارش خودکارنیوز ، حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در نشست جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاهها گفت: یک قرن است دشمنان ما به خود ما تکیه داده‌ و منابع جهان اسلام را بواسطه چاکران‌شان در امارا‌‌ت، آل سعود، بحرین، اردن، مصر، قطر، ترکیه و ایران پهلوی چریده و ما را با زور و پول و نفت خودمان، زمین زده اند. اما اینک عراق، یمن، ایران آزاد، لبنان، سوریه و فلسطین، این سوی خندق در طرف درست تاریخ ایستاده اند. آنان منفور و اینان محبوب شده اند.

وی با اشاره به عملیات طوفان الاقصی تاکید کرد: هرچه برای ناامیدکردن یا ترساندن ملتها از مقاومت، لازم است در بساط دشمن بود اما با یک طوفان، همه چیز بهم ریخت. غیرممکن تا وقتی غیرممکن است که انجامش نداده باشیم. اکنون دارد انجام می شود. از این پس ، همه چیز ممکن است. 

رحیم پور ازغدی اضافه کرد: جنایت صهیونیستها را البته جز به خون نمی شد شست ولی باید شست. مسیر تاریخ، حتما باید عوض شود.

وی اظهار داشت: احتمالا تکلیف آمریکا و متحدین غربی‌اش و گماشتگان شرقی اش، باید یکجا روشن شود. من نیستم، شما هستید، ده سال دیگر، جهان، جهانی به کلی دگر خواهد بود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از آنسوی این تونل وحشت، نور به وضوح دیده می شود و این شهیدانند که بن بست تاریخ معاصر را  خواهند شکست.

دیدگاه تان را بنویسید