شکست استقلال مقابل سپاهان در نقش جهان+ ویدئو
کد خبر: 27272

شکست استقلال مقابل سپاهان در نقش جهان+ ویدئو

حساس‌ترین دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر از ساعت ۲۰ روز چهارشنبه بین تیم های سپاهان و استقلال در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد که این بازی با برتری یک بر صفر سپاهان به پایان رسید. رضا اسدی(۹+۴۵) از روی نقطه پنالتی برای سپاهان گل زد.

سپاهان در دقایق انتهایی به دلیل اخراج فرشاد احمدزاده ۱۰ نفره به بازی ادامه داد اما توانست سه امتیاز ارزشمند دیدار با یکی از مدعیان قهرمانی را از آن خود کند و ۹ امتیازی شود. 

به گزارش خودکارنیوز، حساس‌ترین دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر از ساعت ۲۰ امروز بین تیم های سپاهان و استقلال در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد که این بازی با برتری یک بر صفر سپاهان به پایان رسید. رضا اسدی(۹+۴۵) از روی نقطه پنالتی برای سپاهان گل زد.

سپاهان در دقایق انتهایی به دلیل اخراج فرشاد احمدزاده ۱۰ نفره به بازی ادامه داد اما توانست سه امتیاز ارزشمند دیدار با یکی از مدعیان قهرمانی را از آن خود کند و ۹ امتیازی شود. 

 

ترکیب تیم فوتبال سپاهان:

پیام نیازمند، محمد دانشگر، نیلسون جونیور، میلاد زکی‌پور، رامین رضائیان، محمدجواد حسین‌نژاد(۸۶ سیاوش یزدانی)، محمد قربانی، رضا شکاری، فرشاد احمدزاده، رضا اسدی و شهریار مغانلو.

ترکیب تیم فوتبال استقلال:

سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، ایمان سلیمی، روزبه چشمی، صالح حردانی(۷۶ آرمان رمضانی)، ابوالفضل جلالی(۸۹ پیمان بابایی)، زبیر نیک نفس(۹۰ جعفر سلمانی)، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، کوین یامگا و ارسلان مطهری(۷۶ مهرداد محمدی). 

 

حلقه اتحاد استقلالی ها در ابتدای بازی

شروع قابل پیش بینی با سپاهان

زردپوشان اصفهانی بازی را همانطور شروع کردند که قابل پیش بینی بود. آنها بازی را تهاجمی آغاز کردند از همان ابتدا استقلال را تحت فشار قرار دادند و برای دقایقی اجازه ندادند که این تیم از زمین خودش خارج شود. با این حال تدبیری که جواد نکونام در نظر گرفته بود به سپاهانی ها اجازه نداد به گل برتری برسند.

نیازمند علیه استقلال

 

استقلالی ها که بخش عمده نیمه اول را به دفاع پرداختند در دقیقه ۴۲ در یک ضد حمله توسط یامگا که برای این بازی در خط حمله قرار گرفته بود، صاحب موقعیت عالی شدند اما ضربه بازیکن استقلال را پیام نیازمند دفع کرد.

اتفاق ویژه در وقت اضافه نیمه اول

در حالی که کوپال ناظمی داور این بازی برای نیمه اول ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود، در دقیقه سوم وقت اضافه ارسال رامین رضاییان از سمت راست درون محوطه جریمه به دست مدافع استقلال برخورد کرد که داور اعلام ضربه پنالتی کرد. این ضربه را رضا اسدی زد که در سیدحسین حسینی آن را مهار کرد اما در برگشت توپ مقابل پای اسدی افتاد و این بار او دروازه را باز کرد تا آبی ها نیمه اول را بازنده شوند.

دیدگاه تان را بنویسید